See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP KARDIOLOGICZNEGO SPRZĘTU MEDCZNEGO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu kardiologicznego Przedmiot zamówienia został podzielony na 12 zadań: Zadanie 1: Zakup Pomp infuzyjnych wraz ze stacjami dokującymi Zadanie 2: Zakup centrali kardiologicznej i kardiomonitorów funkcji życiowych z statywami Zadanie 3: Zakup ssaków medycznych
Vorherige Bekanntmachung: 326232-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Zakup Pomp infuzyjnych wraz ze stacjami dokującymi
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Zakup centrali kardiologicznej i kardiomonitorów funkcji życiowych z statywami
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Zakup ssaków medycznych
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte