413334-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Sprzedaż i dostawa artykułów żywnościowych do Kuchni Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż i dostawa artykułów żywnościowych do Kuchni Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę artykułów żywnościowych do Kuchni Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Postępowanie podzielone jest na 11 Grup asortymentowych.
Interne KennungSzS.ZP.261.22.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensWykonawca przygotowuje ofertę przy pomocy interaktywnego „Formularza ofertowego” udostępnionego przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia i zamieszczonego w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe” oraz zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy). Formularz asortymentowo-cenowy stanowi integralną część Formularza ofertowego. Zalogowany Wykonawca posiadający odpowiednie uprawnienia uzyskuje możliwość przygotowania oferty na przygotowanym przez Zamawiającego Formularzu ofertowym. Użycie przycisku „Wypełnij” widocznego pod „Formularzem ofertowym” powoduje automatyczne pobranie danych Wykonawcy wprowadzonych przez niego podczas rejestracji. Wykonawca zobowiązany jest do zweryfikowania poprawności danych automatycznie pobranych przez system z jego konta (w szczególności nazwy Wykonawcy) i uzupełnienia pozostałych informacji dotyczących Wykonawcy/Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Następnie Wykonawca powinien pobrać „Formularz ofertowy”, zapisać go na dysku komputera użytkownika, uzupełnić pozostałymi danymi wymaganymi przez Zamawiającego i ponownie zapisać na dysku komputera użytkownika oraz podpisać odpowiednim rodzajem podpisu. Uwaga! Nie należy zmieniać nazwy pliku nadanej przez Platformę e-Zamówienia. Zapisany „Formularz ofertowy” należy zawsze otwierać w programie Adobe Acrobat Reader DC. Dokumenty, oświadczenia, lub podmiotowe środki dowodowe, przedmiotowe środki dowodowe składane wraz z ofertą: a) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz na Załączniku nr 3a do SWZ tj. Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego b) w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w pkt. a) każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia składa oddzielnie jako oświadczenie własne c) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (o ile dotyczy) d) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy (np. umowa o współdziałaniu). Pełnomocnik może być ustanowiony do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy (o ile dotyczy). Oferta powinna być podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy określoną w rejestrze lub innym dokumencie, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy albo przez upełnomocnionego przedstawiciela Wykonawcy. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim w formie elektronicznej. Jeżeli oferta zawiera informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, Wykonawca powinien nie później niż w terminie składania ofert, zastrzec, że nie mogą one być udostępnione oraz wykazać, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa powinny zostać złożone w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa” a następnie wraz z plikami stanowiącymi jawną część zaszyfrowane.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15110000 Fleisch, 15112000 Geflügel, 15131130 Würste, 03142500 Eier, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15511000 Milch, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15234000 Räucherfisch, 15811000 Brotwaren, 15981000 Mineralwasser
5. Los
LosLOT-0001
TitelGRUPA 1 - ARTYKUŁY SYPKIE
BeschreibungGRUPA 1 - ARTYKUŁY SYPKIE 1. Bazylia 8-10g szt 120 2. Brzoskwinie w puszce 820g wyposażony w uchwyt do otwierania szt 60 3. Biszkopty okrągłe 120g szt 1200 4. Budyń (śmietankowy, waniliowy) b/c 1kg kg 120 5. Chrupki kukurydziane 80g szt 600 6. Chrzan tarty 900ml szt 48 7. Ciastka zbożowe bez dodatku cukru 50g szt 4800 8. Ciecierzyca w zalewie 400g wyposażona w uchwyt do otwierania szt 600 9. Cukier kg 960 10. Cukier puder 0,4kg szt 48 11. Cukier wanilinowy 16g szt 180 12. Curry 20g szt 12 13. Cynamon 20g szt 36 14. Czosnek granulowany 1kg kg 48 15. Dania dla niemowląt – obiadki w słoiczku 125g (typu jarzynowa z królikiem, rosołek drobiowo-wołowy, zupka jarzynowa) szt 720 16. Dania dla niemowląt – deserki w słoiczku 125g (typu jabłko z jagodą, gruszka, banan) szt 720 17. Drożdże suszone 7 g szt 24 18. Dżem mieszany 25g op. jednorazowe szt 26400 19. Dżem w słoiku 280g szt 180 20. Dżem niskosłodzony w słoiku 280g szt 180 21. Fasola czerwona 400g wyposażona w uchwyt do otwierania szt 480 22. Fasola Jaś kg kg 480 23. Fasola w puszce biała 400g wyposażona w uchwyt do otwierania szt 480 24. Galaretka owocowa 1 kg kg 36 25. Gałka muszkatołowa mielona 8-10g szt 24 26. Groch łuskany 1 kg kg 120 27. Groszek konserwowy 400g szt 420 28. Groszek ptysiowy 100-125g szt 300 29. Grzyby suszone 20g szt 12 30. Herbata granulowana luz kg 60 31. Herbata czarna expresowa opakowanie 100 torebek op 720 32. Herbata ziołowa – rumianek opakowanie 20 torebek op 120 33. Herbatniki typu be be 14 g szt 4800 34. Jabłko prażone wiadro 12kg szt 60 35. Jarzynka przyprawa kg 240 36. Kakao 150g szt 480 37. Kapusta kiszona worek 1,1 kg szt 1080 38. Kasza gryczana palona 1 kg kg 240 39. Kasza jaglana 1 kg kg 360 40. Kasza jęczmienna 1kg kg 1800 41. Kasza kukurydziana 500g kg 420 42. Kasza kuskus 500g kg 60 43. Kasza manna 1 kg kg 960 44. Kasza pęczak 1kg kg 240 45. Kawa zbożowa 500g szt 540 46. Ketchup 1 l szt 24 47. Ketchup pomidorowy saszetki – szt. 20g szt 7200 48. Kisiel owocowy bez cukru (truskawka, wiśnia, cytryna) 1 kg kg 360 49. Kleik ryżowy 160g lub 170g szt 240 50. Kminek mielony 20g szt 120 51. Koncentrat buraczany 300-330ml szt 240 52. Koncentrat pomidorowy 900 g szt 600 53. Konserwa rybna w pomidorach op. 170 g wyposażona w uchwyt do otwierania szt 360 54. Kotlety sojowe 100g szt 60 55. Kukurydza konserwowa 400g wyposażona w uchwyt do otwierania szt 180 56. Kurkuma 100g szt 12 57. Kwasek cytrynowy kg 24 58. Liść laurowy luz kg 6 59. Lubczyk 8-10g szt 120 60. Majeranek luz kg 12 61. Majonez 900 g szt 360 62. Majonez w saszetkach – 20g szt 2400 63. Makaron bezglutenowy 0,5kg kg 60 64. Makaron świderki 5 kg szt 180 65. Makaron łazanki 5 kg szt 180 66. Makaron kolanka 5 kg szt 180 67. Makaron kokardki 5 kg szt 180 68. Makaron nitki 5 kg szt 60 69. Makaron pełnoziarnisty świderki 0,5 kg kg 600 70. Makaron zacierka 5 kg szt 144 71. Mąka pszenna kg 1440 72. Mąka ziemniaczana 0,5kg szt 240 73. Miód 25g opak. jednorazowe szt 10800 74. Miód sztuczny 300-400g szt 48 75. Mieszanka suszonych warzyw bez dodatku soli 0,5kg szt 240 76. Mus owocowy 100g szt. 8400 77. Musztarda słoik 170-190g szt 120 78. Nasiona chia 100g szt 36 79. Ocet 0,5 l szt 48 80. Ogórek konserwowy – słoik 900ml szt 600 81. Ogórek kiszony 700g/500g szt 1800 82. Olej rzepakowy 3 l szt 96 83. Olej rzepakowy 1 l szt 360 84. Oliwa z oliwek 1 l szt 12 85. Oliwki bez pestek zielone 900g szt 12 86. Oregano 8-10g szt 120 87. Papryka konserwowa słoik 860g/900ml szt 360 88. Papryka słodka kg 24 89. Paprykarz szczeciński 130-135g szt 4800 90. Passata pomidorowa 500g szt 240 91. Pasztet drobiowy 50g szt 2400 92. Pestki z dyni 100g szt 240 93. Pieprz czarny mielony kg 48 94. Pieprz ziołowy mielony kg 6 95. Płatki jęczmienne 1 kg kg 180 96. Płatki kukurydziane 1 kg kg 60 97. Płatki owsiane 1 kg kg 540 98. Płatki pszenne 1 kg kg 240 99. Proszek do pieczenia 16-30 g szt 120 100. Przyprawa do drobiu kg 36 101. Przyprawa typu gyros kg 36 102. Przyprawa do ryb kg 12 103. Przyprawa meksykańska kg 12 104. Przyprawa pomidory suszone z bazylią i czosnkiem 100g szt 60 105. Przyprawa korzenna typu do piernika 200g szt 24 106. Przyprawa w płynie do zup i sosów 1l szt 360 107. Pulpa pomidorowa 2,5 kg szt 48 108. Rodzynki suszone 500g szt 24 109. Ryż kg 2400 110. Ryż brązowy kg 720 111. Seler konserwowy 290g szt 720 112. Siemię lniane kg 84 113. Słonecznik łuskany 100g szt 240 114. Soczewica suszona czerwona 500g szt 24 115. Soda oczyszczona 200g szt 12 116. Sok jabłkowy 200 ml szt 4800 117. Sok owocowo-warzywny 300-330 ml szt 4800 118. Sok pomarańczowy 200ml szt 4800 119. Sok pomidorowy 300-330ml szt 7200 120. Sok wielowarzywny 300-330ml szt 8400 121. Sól kg 1080 122. Syrop owocowy (malinowy) 680-1000ml szt 360 123. Tuńczyk w sosie własnym 170g szt 720 124. Tymianek 8-10 g szt 120 125. Wafle ryżowe 100g szt 480 126. Wafle ryżowe czekoladowe 65 g szt 480 127. Wiórki kokosowe 200g szt 60 128. Ziele angielskie luz kg 6 129. Zioła prowansalskie 8-10g szt 120 130. Żelatyna spożywcza kg 36 131. Żur zakwas 0,5 l szt 360
Interne KennungGRUPA 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji w przypadku niewyczerpania wartości umowy, o której mowa w § 5 ust. 1, w „okresie podstawowym” określonym w § 10 umowy. Decyzję co do możliwości skorzystania z prawa opcji Zamawiający uzależnia od swoich bieżących potrzeb oraz wykorzystania wartości umowy określonej w § 5 ust. 1 umowy. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tych samych dostaw jak te, które są świadczone przez Wykonawcę, z którym została zawarta niniejsza umowa w sprawie zamówienia publicznego. Wszystkie wymagania zawarte w umowie i SWZ dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku zastosowania prawa opcji żadna cena wskazana w Formularzu Cenowym Wykonawcy, nie ulegnie zmianie za wyjątkiem przypadków i na zasadach opisanych w umowie. Przy zastosowaniu prawa opcji Wykonawca będzie świadczył dostawy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy, następujących po dniu, wskazanym w umowie jako dzień zakończenia świadczenia dostawy w „okresie podstawowym”. Zamawiający może wykonać prawo opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu przed upływem „okresu podstawowego” lub w okresie obowiązywania umowy wskutek skorzystania z opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy oświadczenie o zastosowaniu prawa opcji. Niezłożenie oświadczenia we wskazanym w zdaniu poprzednim terminie będzie oznaczało, że Zamawiający rezygnuje z zastosowania prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji oświadczenie, o którym mowa powyżej będzie stanowiło integralną część Umowy.
LosLOT-0002
TitelGRUPA 2 - MIĘSO I WĘDLINY
BeschreibungGRUPA 2 - MIĘSO I WĘDLINY 1. Udko z kurczaka 1 klasa kg 6000 2. Filet z indyka kg 180 3. Filet z kurczaka pojedynczy 1 klasa kg 3480 4. Łopatka b/k wieprzowa 1 klasa kg 1440 5. Porcja rosołowa z kurczaka świeża kg 1800 6. Schab wieprzowy b/k kg 1800 7. Szynka wieprzowa b/k 1 klasa kg 3480 8. Wątróbka drobiowa 1 klasa kg 240 9. Wołowina b/k gulaszowe I klasa kg 60 10. Kiełbasa kminkowa kg 1080 11. Kiełbasa krakowska kg 2160 12. Kiełbasa podwawelska cienka skł: min 70% mięsa wieprzowego, klasa 1 kg 180 13. Kurczak gotowany - wędlina kg 360 14. Parówka cienka drobiowa kg 600 15. Pasztet pieczony kg 84 16. Polędwica drobiowa typu miodowa kg 1080 17. Polędwica sopocka wieprzowa min. 70% mięsa wieprzowego kg 1080 18. Schab typu biały kg 600 19. Szynka gotowana wieprzowa skł: min. 70% mięsa wieprzowego 1 klasa kg 600 20. Szynka konserwowa drobiowa kg 600 21. Szynka konserwowa wieprzowa kg 600 22. Wędlina bezglutenowa w plastrach opak. 100g op 120
Interne KennungGRUPA 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15110000 Fleisch, 15112000 Geflügel, 15131130 Würste
LosLOT-0003
TitelGRUPA 3 - JAJA
BeschreibungGRUPA 3 - JAJA 1. Jaja kurze konsumpcyjne M szt 48000
Interne KennungGRUPA 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
LosLOT-0004
TitelGRUPA 4 - MROŻONKI
BeschreibungGRUPA 4 - MROŻONKI 1. Brokuły mrożone 10 kg op 240 2. Brukselka mrożona 2,5 kg szt 60 3. Cukinia mrożona 2,5 kg szt 120 4. Fasolka szparagowa cięta mrożona 10 kg op 192 5. Groszek mrożony 10 kg op 60 6. Kalafior mrożony 10 kg op 192 7. Koper zielony mrożony 1kg szt 24 8. Marchew mrożona kostka 2,5 kg szt 60 9. Mieszanka kompotowa mrożona 10 kg op 228 10. Natka pietruszki mrożona 1 kg szt 24 11. Porzeczka czarna mrożona 2,5 kg szt. 120 12. Porzeczka czerwona mrożona 2,5 kg szt. 120 13. Pieczarka mrożona 10kg op 24 14. Szpinak mrożony rozdrobniony 10 kg op 96 15. Śliwka mrożona bez pestki 2,5 kg szt 24 16. Truskawka mrożona niekalibrowana 10 kg op 96 17. Włoszczyzna paski 3-składnikowe 10 kg op 420 18. Dynia mrożona 10 kg op 72
Interne KennungGRUPA 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
LosLOT-0005
TitelGRUPA 5 - NABIAŁ
BeschreibungGRUPA 5 - NABIAŁ 1. Jogurt naturalny 150g szt 15600 2. Jogurt naturalny 1 kg szt 1200 3. Jogurt owocowy bez dodatku cukru 150g szt 4320 4. Jogurt owocowy 150g szt 6000 5. Jogurt pitny owocowy 250g różne smaki szt 4320 6. Kefir 200 g szt 9600 7. Kefir 400 g szt 480 8. Margaryna mleczna zwykła 250g szt 720 9. Masło extra 200g min.82% tłuszczu szt 1800 10. Masło form.15 g w opak.jednorazowych min. 82% zaw. tłuszczu szt 60000 11. Masło form.10 g w opak.jednorazowych min. 82% zaw. tłuszczu szt 180000 12. Ser biały półtłusty 1 kg kg 4800 13. Ser typ mielony wiaderko 1 kg szt 600 14. Ser śmietankowy w plastrach 135-150g szt 1080 15. Ser żółty typ Gouda, Edamski, Salami kg 720 16. Ser mozzarella w bloku kg 120 17. Serek ziarnisty/wiejski 150-200g szt 4800 18. Serek homogenizowany naturalny 150 g szt 15600 19. Serek twarogowy śmietankowy lub smakowy porcjowany (op. 17-30g) szt 7200 20. Serek wiejski bez laktozy 180-200g szt 24 21. Śmietana 400g 12 % szt 720 22. Tłuszcz roślinny w kubku do smarowania 400-500g szt 540 23. Napój roślinny sojowy 1l L 24
Interne KennungGRUPA 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
LosLOT-0006
TitelGRUPA 6 - MLEKO
BeschreibungGRUPA 6 - MLEKO 1. Mleko spożywcze 2 % 1 l L 12000 2. Mleko spożywcze 2 % 5 l L 18000
Interne KennungGRUPA 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15511000 Milch
LosLOT-0007
TitelGRUPA 7 - WARZYWA
BeschreibungGRUPA 7 - WARZYWA 1. Buraki kg 2400 2. Cebula kg 600 3. Cukinia kg 840 4. Kapusta biała kg 1800 5. Kapusta czerwona kg 360 6. Kapusta pekińska kg 360 7. Kapusta włoska kg 120 8. Koper zielony pęcz 720 9. Marchew kg 10800 10. Ogórek zielony kg 1440 11. Papryka czerwona kg 1200 12. Pieczarka świeża kg 240 13. Pietruszka zielona pęcz 1200 14. Pietruszka kg 2400 15. Pomidory kg 6000 16. Rzodkiewka pęcz 6000 17. Sałata zielona szt 6000 18. Seler kg 6000 19. Szczypiorek pęcz 600 20. Sałata lodowa szt 1200 21. Ziemniaki kg 18000 22. Sałata rukola (op. 100g-120g) op 600 23. Mix sałat (op. 100-120g) op 600 24. Roszponka (op. 100-120g) op 600 25. Pomidorki koktajlowe kg 180 26. Por kg 360
Interne KennungGRUPA 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
LosLOT-0008
TitelGRUPA 8 - OWOCE
BeschreibungGRUPA 8 - OWOCE 1. Banany kg 1440 2. Brzoskwinia – dostawa w mies. VII-IX kg 360 3. Cytryna kg 240 4. Gruszka kg 1800 5. Jabłko małe kg 10800 6. Mandarynka kg 1200 7. Nektarynka – dostawa w mies. VII-IX kg 120 8. Śliwka suszona kg 6 9. Śliwka świeża – dostawa w mies. VIII-X kg 360 10. Pomarańcza kg 960 11. Winogrono białe kg 360
Interne KennungGRUPA 8
LosLOT-0009
TitelGRUPA 9 - RYBY
BeschreibungGRUPA 9 - RYBY 1. Filet rybny mrożony DORSZ - glazura max 15% kg 720 2. Ryba morska mrożona MIRUNA – kostka około 100-120g, glazura do 10% kg 720 3. Ryba morska mrożona MINTAJ – filet bez skóry, glazura do 10% kg 432 4. Filet śledziowy marynowany w oleju (masa ryby) kg 120 5. Makrela wędzona bez głowy kg 60
Interne KennungGRUPA 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15234000 Räucherfisch
LosLOT-0010
TitelGRUPA 10 - PIECZYWO
BeschreibungGRUPA 10 - PIECZYWO 1. Bułka tarta kg 600 2. Bułka graham 50g szt 9600 3. Chleb graham 600g szt 15600 4. Chleb pszenno-żytni 600g szt 12000 5. Chleb pszenno-żytni foremkowy 500-600g szt 12000 6. Chleb żytni 500g szt 2400 7. Bułka pszenna typu kajzerka 50-60g szt 14400 8. Pieczywo bezglutenowe 200-250g szt 480 9. Pieczywo cukiernicze -rogaliki 60 g szt 4800 10. Pieczywo niskobiałkowe PKU 300-400g szt 1560 11. Wek pszenny 500g szt 4800
Interne KennungGRUPA 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
LosLOT-0011
TitelGRUPA 11- WODA BUTELKOWANA
BeschreibungGRUPA 11- WODA BUTELKOWANA 1. Woda mineralna niegazowana 0,5 l szt 6 000,00 2. Woda źródlana niegazowana 1,5 l typu Primavera szt 1 200,00 3. Kaucja szt 7200,00
Interne KennungGRUPA 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser