413404-2025 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Dowóz dzieci i młodzieży do placówek oświatowych na terenie Gminy Szubin w roku szkolnym 2025/2026 i 2026/2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowóz dzieci i młodzieży do placówek oświatowych na terenie Gminy Szubin w roku szkolnym 2025/2026 i 2026/2027
BeschreibungDowóz dzieci i młodzieży (z przystanku autobusu szkolnego znajdującego się najbliżej miejsca zamieszkania ucznia) do szkoły i ich odwóz po zajęciach do miejsca zamieszkania (na przystanek autobusu szkolnego znajdującego się najbliżej miejsca zamieszkania ucznia). Zamówienie obejmuje przewóz dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2025/2026 od dnia 1 września 2025 roku do 26 czerwca 2026 roku oraz w roku szkolnym 2026/2027 od dnia 1 września 2026 roku do 25 czerwca 2027 roku z wyłączeniem dni wolnych od zajęć dydaktycznych (tj. przez ok. 370 dni) oraz gdy nie jest możliwa realizacja umowy z powodu okoliczności związanych z działaniem siły wyższej, a także w przypadku wprowadzenia zdalnego nauczania (ograniczenia winny wynikać z powszechnie obowiązujących przepisów w tym zakresie).
Interne KennungZP.271.14.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.