See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht (raamovereenkomst) voor het uitvoeren van dagelijkse en periodieke schoonmaak- en onderhoudsdiensten, incl. de reiniging van de ramen, raamkozijnen, vensterbanken en koepels voor alle instellingen van het provinciebestuur van Vlaams-Brabant
Beschreibung: Overheidsopdracht (raamovereenkomst) voor het uitvoeren van dagelijkse en periodieke schoonmaak- en onderhoudsdiensten, incl. de reiniging van de ramen, raamkozijnen, vensterbanken en koepels voor alle instellingen van het provinciebestuur van Vlaams-Brabant
Interne Kennung: 2026017_R_schoonmaak_PAT
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026017_R_schoonmaak_PAT - 1
Interne Kennung: 1