See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu serwerowo –sieciowego oraz sprzętu komputerowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu serwerowo–sieciowego oraz sprzętu komputerowego w podziale na 2 części. Zadanie nr 1 – Laptopy i zestawy komputerowe Zadanie nr 2 – Serwer z macierzą 2. Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje: Zakup, dostawę, montaż i instalacje, wykonania niezbędnych podłączeń do istniejących instalacji, uruchomienie, konfigurację serwerów na potrzeby 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lublinie.
Vorherige Bekanntmachung: 758276-2025
Interne Kennung: DZP/PN/81/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 48821000 Netzwerkserver, 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Laptopy i zestawy komputerowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Serwer z macierzą
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver