413436-2026 - Auftragsänderung
Polen – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 482 na odcinku przejścia przez Zduńską Wolę - II Etap
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa drogi wojewódzkiej nr 482 na odcinku przejścia przez Zduńską Wolę - II Etap
BeschreibungZakres robót budowlanych przewidzianych do realizacji w ramach rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 482 na odcinku przejścia przez Zduńską Wolę - II Etap od km 34+315 do km 38+070 obejmuje: a) Zamówienie podstawowe obejmujące: • rozbudowę drogi wojewódzkiej, • rozbudowę skrzyżowań • budowę punktu kontroli pojazdów, • rozbudowę i przebudowę dróg powiatowych: nr 4929E – ul. Łaskiej, nr 4921E – ul. Spacerowej, nr 4920E – ul. Kilińskiego, • rozbudowę i przebudowę dróg gminnych: nr 119213E – ul. Ceramicznej, nr 119291E – ul. Murarskiej, nr 119215E – ul. Bema, nr 119355E – ul. Struga, nr 119262E – ul. Konwaliowej, nr 119215E – ul. Chopina, nr 119376E – ul. Wierzbowej, nr 119230E – ul. Lipowej, nr 119220E – ul. Długiej, nr 119289E – ul. Moniuszki, nr 119320E – ul. Pomorskiej • budowę ekranów akustycznych, • budowę chodników, • budowę ścieżek rowerowych, • przebudowę zjazdów, • budowę zatok autobusowych i parkingowych • rozbiórkę i budowę kanalizacji deszczowej, budowę rowów otwartych, rozbiórkę i budowę wylotów kanalizacji deszczowej wraz z umocnieniem rowu, • rozbiórkę, budowę i przebudowę oświetlenia drogowego, • rozbiórkę i przebudowę sieci teletechnicznej, • przebudowę sieci wodociągowej, • przebudowę kanalizacji sanitarnej, • przebudowę sieci gazowej, • budowę kanału technologicznego; b) Opcja obejmująca: • budowę sieci kanalizacji sanitarnej w ulicy Łaskiej w Zduńskiej Woli na odcinku od ulicy Bema do ulicy Karsznickiej w pasie drogowym drogi wojewódzkiej Nr 482 oraz na działkach o numerach ewidencyjnych gruntów: 28/3, 8 obr. 10; 43 obr.17. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa (projekty: budowlane, wykonawcze i techniczne) oraz STWiORB-y zgodnie z art. 103 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.).
Interne KennungDZ.2610.28.2024
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
Optionen
Beschreibung der OptionenOpcja obejmuje: • budowę sieci kanalizacji sanitarnej w ulicy Łaskiej w Zduńskiej Woli na odcinku od ulicy Bema do ulicy Karsznickiej w pasie drogowym drogi wojewódzkiej Nr 482 oraz na działkach o numerach ewidencyjnych gruntów: 28/3, 8 obr. 10; 43 obr. Termin wykonana opcji do 18 miesięcy od daty zawarcia umowy