See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop grote straatveegmachine
Beschreibung: Aankoop grote straatveegmachine
Interne Kennung: PPP00T-3844/5535/2025014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025014_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP00T-3844/5535/2025014
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34921100 Straatveegmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025014_1