413455-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Novostavba hasičské stanice Nepomuk Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje CZ.06.02.01/00/22_018/0007641
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNovostavba hasičské stanice Nepomuk Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje CZ.06.02.01/00/22_018/0007641
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce vč. souvisejících dodávek a služeb v rozsahu odpovídajícím projektu s názvem „Novostavba hasičské stanice Nepomuk Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje“, reg. Číslo projektu CZ.06.02.01/00/22_018/0007641 dle Dokumentace pro provedení stavby včetně položkového rozpočtu vypracované společností SIEBERT + TALAŠ, spol. s r. o., se sídlem Bucharova 1314/8, Stodůlky, 158 00 Praha 5, IČO 069 43 187), která je součástí zadávací dokumentace jako Příloha č. 1. Výsledkem bude zhotovení novostavby hasičské stanice.
Interne KennungHSPM-261-5/2026 ÚE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení v nadlimitním režimu
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungenDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45216121 Bau von Feuerwachen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45216121 Bau von Feuerwachen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Optionen
Beschreibung der OptionenHlavní zadavatel si v souladu s § 100 zákona vyhrazuje následující možné změny závazku po dobu trvání smluv uzavřených na základě tohoto zadávacího řízení: a) v případě, že v průběhu trvání smlouvy na veřejnou zakázku, dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH, bude celková cena předmětu dotčené veřejné zakázky (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala změně zákonné sazby DPH, b) prodloužení doby plnění předmětu plnění, v souvislosti s nepředvídatelným nedostatkem personálu a věcí určených pro řádné plnění způsobených epidemií nebo zásahy veřejné nebo vyšší moci. V případě, že dodavatel nebude moci řádně plnit stavební práce v souladu s uzavřenou smlouvou o dílo z důvodu vyhlášení nouzového stavu či karanténními nebo jinými opatřeními veřejné moci, vyhrazuje si Hlavní zadavatel právo adekvátně prodloužit dobu plnění. Jestliže se bude dodavatel domnívat, že je oprávněn k prodloužení doby plnění předmětu veřejné zakázky, musí toto písemně oznámit Hlavnímu Zadavateli, včetně popisu a odůvodnění konkrétní události nebo okolnosti. Dodavatel musí pokračovat v provádění předmětu veřejné zakázky s využitím takových vhodných a rozumných opatření, která jsou přiměřená pro tyto události nebo okolnosti, a musí jednat v souladu s pokyny, které mu Hlavní zadavatel zašle. Prodloužení doby plnění veřejné zakázky, stanovené dohodou mezi Hlavním zadavatelem a dodavatelem bude odpovídat době trvání překážky, přerušení či omezení výroby, s přihlédnutím k době nezbytně nutné pro obnovení plnění veřejné zakázky. Změna doby plnění bude řádně odůvodněna a odsouhlasena smluvními stranami. Následně bude uzavřen příslušný dodatek smlouvy. Hlavní zadavatel zároveň upozorňuje, že změny závazku mohou být způsobeny nejen v důsledku nouzového stavu na území ČR, ale i v důsledku mimořádných opatření v jiných zemích, které mohou mít vliv na dodávky poddodavatelů.