See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego specjalistycznego dla Zespołu Sal Operacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu dla Kliniki Neurochirurgii i Neurotraumatologii (w tym dzierżawa oraz użyczenie).
Interne Kennung: NLZ.2026.271.32
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Cewniki do pęcherza jelitowego
Beschreibung: Część 1 Cewniki do pęcherza jelitowego
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Zestaw serwet sterylnych do operacji w okolicach stawu biodrowego
Beschreibung: Część 2 Zestaw serwet sterylnych do operacji w okolicach stawu biodrowego
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Ściereczka chłonna do absorbcji płynów
Beschreibung: Część 3 Ściereczka chłonna do absorbcji płynów
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Jałowy zestaw operacyjny do prostatektomi - laparoskopia klasyczna
Beschreibung: Część 4 Jałowy zestaw operacyjny do prostatektomi - laparoskopia klasyczna
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Jałowy zestaw operacyjny do prostatektomi - METODĄ ROBOTYCZNĄ
Beschreibung: Część 5 Jałowy zestaw operacyjny do prostatektomi - METODĄ ROBOTYCZNĄ
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Naturalna membrana kolagenowa typu Tutopatch
Beschreibung: Część 6 Naturalna membrana kolagenowa typu Tutopatch
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 System retrakcji tkanek jednorazowego użytku
Beschreibung: Część 7 System retrakcji tkanek jednorazowego użytku
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 Hydrauliczny i półsztywny implant prącia
Beschreibung: Część 8 Hydrauliczny i półsztywny implant prącia
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 Hydrauliczny i półsztywny implant prącia
Beschreibung: Część 9 Hydrauliczny i półsztywny implant prącia
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 Hydrauliczny i półsztywny implant prącia
Beschreibung: Część 10 Hydrauliczny i półsztywny implant prącia
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 Obłożenia specjalistyczne - sterylny zestaw do operacji DHS
Beschreibung: Część 11 Obłożenia specjalistyczne - sterylny zestaw do operacji DHS
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 Obłożenia specjalistyczne - zestaw sterylny do kraniotomii
Beschreibung: Część 12 Obłożenia specjalistyczne - zestaw sterylny do kraniotomii
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 Cewnik Couvelaire jednorazowego użytku
Beschreibung: Część 13 Cewnik Couvelaire jednorazowego użytku
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 Igły do wątroby
Beschreibung: Część 14 Igły do wątroby
Interne Kennung: 14
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 Folie operacyjne
Beschreibung: Część 15 Folie operacyjne
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 Staplery, ładunki, narzędzia jednorazowe, trokary i inne
Beschreibung: Część 16 Staplery, ładunki, narzędzia jednorazowe, trokary i inne
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 Rękojeści laparoskopowe wielorazowe, końcówki gwintowane
Beschreibung: Część 17 Rękojeści laparoskopowe wielorazowe, końcówki gwintowane
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 Proteza naczyniowa do dializ
Beschreibung: Część 18 Proteza naczyniowa do dializ
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 Barwne dziane oznaczniki chirurgiczne
Beschreibung: Część 19 Barwne dziane oznaczniki chirurgiczne
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 Odciągi chirurgiczne silikonowe naczyniowe
Beschreibung: Część 20 Odciągi chirurgiczne silikonowe naczyniowe
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 Wkręty, druty, gwoździe, płytki i inne
Beschreibung: Część 21 Wkręty, druty, gwoździe, płytki i inne
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 Woreczek ekstrakcyjny
Beschreibung: Część 22 Woreczek ekstrakcyjny
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 Implanty oponowe do regeneracji opony twardej
Beschreibung: Część 23 Implanty oponowe do regeneracji opony twardej
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 Implanty chirurgiczny wykonany z wieprzowego kolagenu
Beschreibung: Część 24 Implanty chirurgiczny wykonany z wieprzowego kolagenu
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 Proteza kości sklepienia czaszki typu CODUBIX
Beschreibung: Część 25 Proteza kości sklepienia czaszki typu CODUBIX
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 Nożyczki laparoskopowe
Beschreibung: Część 26 Nożyczki laparoskopowe
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 Płytki do przeszczepu skóry
Beschreibung: Część 27 Płytki do przeszczepu skóry
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 Trocary, nożyczki, narządzia laparoskopowe
Beschreibung: Część 28 Trocary, nożyczki, narządzia laparoskopowe
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 Trocary, nożyczki, narządzia laparoskopowe
Beschreibung: Część 29 Trocary, nożyczki, narządzia laparoskopowe
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 Trocary do artroskopii barku
Beschreibung: Część 30 Trocary do artroskopii barku
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 Igły typu Verressa
Beschreibung: Część 31 Igły typu Verressa
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 Szew pętlowy
Beschreibung: Część 32 Szew pętlowy
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 Zestaw naprawczy cewnika typu Broviac; klej
Beschreibung: Część 33 Zestaw naprawczy cewnika typu Broviac; klej
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 System dostępu laparoskopowego
Beschreibung: Część 34 System dostępu laparoskopowego
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 Proteza dróg żółciowych z dwoma skrzydłami
Beschreibung: Część 35 Proteza dróg żółciowych z dwoma skrzydłami
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 Zestaw do jejunostomi
Beschreibung: Część 36 Zestaw do jejunostomi
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 Torba do przechwytywania płynów
Beschreibung: Część 37 Torba do przechwytywania płynów
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Część 38 Obłożenia specjalistyczne - sterylny zestaw do artroskopii barku
Beschreibung: Część 38 Obłożenia specjalistyczne - sterylny zestaw do artroskopii barku
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Część 39 Pokrowce na aparaturę oraz sterylne osłony na aparat RTG – ramię C - do posiadanych aparatów GE-BRIVO OEC 850
Beschreibung: Część 39 Pokrowce na aparaturę oraz sterylne osłony na aparat RTG – ramię C - do posiadanych aparatów GE-BRIVO OEC 850
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Część 40 Podkład chłonny pod pacjenta
Beschreibung: Część 40 Podkład chłonny pod pacjenta
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Część 41 Zestaw do przeprowadzenia zabiegów do fotoferezy
Beschreibung: Część 41 Zestaw do przeprowadzenia zabiegów do fotoferezy
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Część 42 Materiały zużywalne do cytometru przepływowego FACS Lyric firmy Becton Dickinson, który to Zamawiający posiada na stanie
Beschreibung: Część 42 Materiały zużywalne do cytometru przepływowego FACS Lyric firmy Becton Dickinson, który to Zamawiający posiada na stanie
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Część 43 Mata magnetyczna chirurgiczna
Beschreibung: Część 43 Mata magnetyczna chirurgiczna
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Część 44 Końcówki do odsysania pola operacyjnego
Beschreibung: Część 44 Końcówki do odsysania pola operacyjnego
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Część 45 Zestaw do operacji stawu biodrowego od przodu
Beschreibung: Część 45 Zestaw do operacji stawu biodrowego od przodu
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Część 46 Z-w serwet do operacji barku
Beschreibung: Część 46 Z-w serwet do operacji barku
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Część 47 Sterylna jednorazowa kaniula do artroskopii barku
Beschreibung: Część 47 Sterylna jednorazowa kaniula do artroskopii barku
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: część 48 Cewniki dwuświatłowe, długoterminowe
Beschreibung: część 48 Cewniki dwuświatłowe, długoterminowe
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Część 49 Z-w serwet do operacji kolorektalnych przy użyciu robota DaVinci, który Zamawiający posiada na stanie
Beschreibung: Część 49 Z-w serwet do operacji kolorektalnych przy użyciu robota DaVinci, który Zamawiający posiada na stanie
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Część 50 Łata do operacji brzusznych dwustronna, nieprzerastająca tkanką, wykonane z PTFE
Beschreibung: Część 50 Łata do operacji brzusznych dwustronna, nieprzerastająca tkanką, wykonane z PTFE
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Część 51 Klipsownice
Beschreibung: Część 51 Klipsownice
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Część 52 Sprzęt zużywalny do nawigowanej biopsji mózgu kompatybilny z urządzeniem CART II Intellkt, Cranial SpineMap 3D firmy Stryker, znajdującym się na stanie Zamawiającego
Beschreibung: Część 52 Sprzęt zużywalny do nawigowanej biopsji mózgu kompatybilny z urządzeniem CART II Intellkt, Cranial SpineMap 3D firmy Stryker, znajdującym się na stanie Zamawiającego
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Część 53 Materiały zużywalne do endoskopowej chirurgii kręgosłupa systemu Vertebris firmy RiwoSpine, znajdującego się na stanie Zamawiającego
Beschreibung: Część 53 Materiały zużywalne do endoskopowej chirurgii kręgosłupa systemu Vertebris firmy RiwoSpine, znajdującego się na stanie Zamawiającego
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Część 54 Gwóźdź śródszpikowy odpiętowy do artrodezy stawu skokowego
Beschreibung: Część 54 Gwóźdź śródszpikowy odpiętowy do artrodezy stawu skokowego
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Część 55 Klipsy polimerowe i tytanowe
Beschreibung: Część 55 Klipsy polimerowe i tytanowe
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Część 56 Przyrząd do przycinania zastawek żylnych
Beschreibung: Część 56 Przyrząd do przycinania zastawek żylnych
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Część 57 Igły jednorazowe do neuroendoskopu
Beschreibung: Część 57 Igły jednorazowe do neuroendoskopu
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Część 58 Elementy tytanowe jednorazowe służące do osteosyntezy kości twarzoczaszki
Beschreibung: Część 58 Elementy tytanowe jednorazowe służące do osteosyntezy kości twarzoczaszki Część 58A Dzierżawa pojemnika z kompletem narzędzi służących do wprowadzania płytek i śrubek do rany - kompatybilnego z częścią 58 Część 58B Dzierżawa wiertło stalowe - kompatybilne z częścią 58
Interne Kennung: Część 58,58A,58B Elementy tytanowe jednorazowe służące do osteosyntezy kości twarzoczaszki. Dzierżawy.
Los: LOT-0059
Titel: Część 59 Zestawy do osteotomii kości piszczelowych
Beschreibung: Część 59 Zestawy do osteotomii kości piszczelowych
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Część 60 Zastawka zmiennociśnieniowa typu Hakim Medos
Beschreibung: Część 60 Zastawka zmiennociśnieniowa typu Hakim Medos
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Część 61 Kompozyt kościozastępczy syntetyczny
Beschreibung: Część 61 Kompozyt kościozastępczy syntetyczny
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Część 62 System zastawkowy typu Hakim
Beschreibung: Część 62 System zastawkowy typu Hakim
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Część 63 Shunty silikonowe z balonem
Beschreibung: Część 63 Shunty silikonowe z balonem
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Część 64 Zszywacz skórny z zawartością 35 zszywek
Beschreibung: Część 64 Zszywacz skórny z zawartością 35 zszywek
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Część 65 System stabilizacji zewnętrznej kości kończyny górnej, dolnej, miednicy oraz złamań kości u dzieci
Beschreibung: Część 65 System stabilizacji zewnętrznej kości kończyny górnej, dolnej, miednicy oraz złamań kości u dzieci
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Część 66 Jednorazowy system do płukania zasilany bateryjnie
Beschreibung: Część 66 Jednorazowy system do płukania zasilany bateryjnie
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Częsć 67 Dren typu Redon do odsysania ran
Beschreibung: Częsć 67 Dren typu Redon do odsysania ran
Interne Kennung: 67
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0068
Titel: Część 68 Zestaw operacyjny do pobrań nerek
Beschreibung: Część 68 Zestaw operacyjny do pobrań nerek
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Część 69 Siatka do naprawy przepuklin
Beschreibung: Część 69 Siatka do naprawy przepuklin
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Część 70 Ładunki kompatybilne z uniwersalnym staplerem laparoskopowym z możliwościa artykulacji do 45 stopni do ładunków liniowych z nożem o długości zespolenia 60 mm typu EGIAUSTND
Beschreibung: Część 70 Ładunki kompatybilne z uniwersalnym staplerem laparoskopowym z możliwościa artykulacji do 45 stopni do ładunków liniowych z nożem o długości zespolenia 60 mm typu EGIAUSTND
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Część 71 Obłożenie pacjenta wykonane z laminatu dwuwarstwowego
Beschreibung: Część 71 Obłożenie pacjenta wykonane z laminatu dwuwarstwowego
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Część 72 Sterylny zestaw do endoprotezy stawu kolanowego
Beschreibung: Część 72 Sterylny zestaw do endoprotezy stawu kolanowego
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Część 73 Zgłębnik do embolektomii i trombektomii
Beschreibung: Część 73 Zgłębnik do embolektomii i trombektomii
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Część 74 Żyletki mikrotomowe
Beschreibung: Część 74 Żyletki mikrotomowe
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: Część 75 Zarękawek sterylny
Beschreibung: Część 75 Zarękawek sterylny
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: Część 76 Cholangioskop jednorazowy, zgłębniki gastrostomijne
Beschreibung: Część 76 Cholangioskop jednorazowy, zgłębniki gastrostomijne
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: Część 77 Zestaw do goniotomii
Beschreibung: Część 77 Zestaw do goniotomii
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: Część 78 Prześcieradło transportowe, osłona na podłokietnik
Beschreibung: Część 78 Prześcieradło transportowe, osłona na podłokietnik
Interne Kennung: 78