413478-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektronische Anzeigetafeln – „Wyświetlacze na przystankach z odjazdami autobusów” – zadanie z Budżetu Obywatelskiego edycja XII na 2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Wyświetlacze na przystankach z odjazdami autobusów” – zadanie z Budżetu Obywatelskiego edycja XII na 2026 r.
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem tablic dynamicznej informacji pasażerskiej oraz budowa niezbędnej infrastruktury na potrzeby zasilania i komunikacji w ramach zadania „Wyświetlacze na przystankach z odjazdami autobusów” – zadanie z Budżetu Obywatelskiego edycja XII na 2026 r., b) Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: 1) Przebudowę i rozwój sieci tablic DIP, w tym: ˗ Opracowanie dokumentacji projektowej montażu tablic DIP, ˗ Sporządzenie projektów wykonawczych i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, ˗ Wykonanie robót budowlanych na podstawie powyższych projektów i specyfikacji technicznych, ˗ Dostawa i instalacja konfiguracja urządzeń sieci tablic DIP, ˗ Przeprowadzenie testów odbiorczych i włączenie do eksploatacji, 2) Budowę dedykowanej sieci światłowodowej oraz elektroenergetycznej, w tym: ˗ Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń i decyzji administracyjnych na budowę sieci światłowodowej i elektroenergetycznej, ˗ Wykonanie robót budowlanych na podstawie powyższych projektów i specyfikacji technicznych, ˗ Ułożenie światłowodów i kabli elektroenergetycznej w kanalizacji kablowej, ˗ Przeprowadzenie testów odbiorczych i włączenie do eksploatacji, c) Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów: ˗ Projektowane postanowienia umowy (PPU) - załącznik nr 2 do SWZ, ˗ Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) wraz z załącznikami - załącznik nr 5 do SWZ, d) W przypadku wystąpienia w którymkolwiek załączniku do SWZ nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia produkty można zastąpić równoważnymi. Za rozwiązania równoważne Zamawiający uzna takie rozwiązania, które umożliwiają uzyskanie efektu założonego przez Zamawiającego za pomocą innych rozwiązań technicznych. Za rozwiązania równoważne nie można uznać rozwiązania identycznego (tożsamego), a jedynie takie, które w porównywanych cechach wskazuje dokładnie tą samą lub bardzo zbliżoną wartość użytkową. Poprzez wskazanie nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat czy systemów odniesienia Zamawiający miał na celu określenie minimalnych parametrów jakościowych i cech użytkowych, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Poprzez zapis dotyczący minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów, i tym podobnych. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania, e) Wykonawca jest zobowiązany udzielić: ˗ minimum 36 miesięcy gwarancji jakości, ˗ maksymalnie 60 miesięcy gwarancji jakości, Uwaga! Oferty zawierające okres gwarancji jakości krótszy niż 36 miesięcy zostaną odrzucone. f) Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących wskazane niżej czynności: - pracownicy niższego szczebla technicznego (organizowanie i realizacja prac w terenie związanych z montażem), - pracownicy fizyczni (bezpośrednie realizowanie prac montażowych i innych w terenie). Uwaga! Zamawiający dopuszcza możliwość osobistego realizowania zamówienia przez osoby prowadzące działalność gospodarczą lub wspólników spółki prawa handlowego. h) Zamawiający nie wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej oraz sprawdzeniu przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego.
Interne Kennung8/III/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48813100 Elektronische Anzeigetafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45255600 Rohrschlangenbohrung, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45314300 Kabelinfrastruktur
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem tablic dynamicznej informacji pasażerskiej oraz budowa niezbędnej infrastruktury na potrzeby zasilania i komunikacji w ramach zadania „Wyświetlacze na przystankach z odjazdami autobusów” – zadanie z Budżetu Obywatelskiego edycja XII na 2026 r., b) Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: 1) Przebudowę i rozwój sieci tablic DIP, w tym: ˗ Opracowanie dokumentacji projektowej montażu tablic DIP, ˗ Sporządzenie projektów wykonawczych i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, ˗ Wykonanie robót budowlanych na podstawie powyższych projektów i specyfikacji technicznych, ˗ Dostawa i instalacja konfiguracja urządzeń sieci tablic DIP, ˗ Przeprowadzenie testów odbiorczych i włączenie do eksploatacji, 2) Budowę dedykowanej sieci światłowodowej oraz elektroenergetycznej, w tym: ˗ Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń i decyzji administracyjnych na budowę sieci światłowodowej i elektroenergetycznej, ˗ Wykonanie robót budowlanych na podstawie powyższych projektów i specyfikacji technicznych, ˗ Ułożenie światłowodów i kabli elektroenergetycznej w kanalizacji kablowej, ˗ Przeprowadzenie testów odbiorczych i włączenie do eksploatacji, c) Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów: ˗ Projektowane postanowienia umowy (PPU) - załącznik nr 2 do SWZ, ˗ Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) wraz z załącznikami - załącznik nr 5 do SWZ d) Termin realizacji umowy: 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy.