2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění fyzické a elektronické ostrahy areálů Zoologické a botanické zahrady města Plzně, p.o.
Beschreibung: Předmětem plnění této nadlimitní veřejné zakázky je uzavření smlouvy na zajištění fyzické a elektronické (EPS, EZS) ostrahy v areálech ZOO a BZ m. Plzně, p.o. včetně technického servisu.
Interne Kennung: VZ 08 - 25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nadlimitní VZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění této podlimitní veřejné zakázky je uzavření smlouvy na zajištění fyzické a elektronické (EPS, EZS) ostrahy v areálech ZOO a BZ m. Plzně, p.o. včetně technického servisu.