See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht verzekeringen lokale politiezones
Beschreibung: Nieuwe verzekeringspolissen voor de deelnemende lokale politiezones. De deelnemende lokale politiezones hebben in 2021 succesvol deelgenomen aan een overheidsopdracht voor verzekeringen. De politiezones Rupel, BoDuKaP, Hekla en Minos maakten deel uit van dezelfde overheidsopdracht waaraan ook andere zones deelnamen. Politiezone Voorkempen nam deel aan een andere overheidsopdracht. Voor elk van de deelnemende entiteiten lopen de huidige contracten af op 31/12/2025 en dienen deze hernieuwd te worden. Het betreft de verzekeringen voor arbeidsongevallen, aansprakelijkheid, patrimonium en voertuigen. Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin van artikel 2, 21° van de wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. CPV-classificatie: 66510000
Interne Kennung: 41
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Arbeidsongevallen
Beschreibung: Toelichting: waarborgen voornamelijk onder wet ’67 voor werklieden, bedienden, operationeel politiepersoneel, onbezoldigde medewerkers, vrijwilligers en anderen. Waar van toepassing wordt waarborg voorzien onder wet ’71.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66512000 Unfall- und Krankenversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Aansprakelijkheidsverzekeringen
Beschreibung: Toelichting: betreft burgerlijke aansprakelijkheid incl. rechtsbijstand en bijstand art 52 WPA, objectieve aansprakelijkheid, burgerlijke aansprakelijkheid en ongevallenverzekering en eventuele andere.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Patrimoniumverzekeringen
Beschreibung: Toelichting: alle brandpolissen politiekantoren op diverse locaties en alle risico’s elektronica (diverse categorieën), alle risico’s zaakschade en hondenverzekering.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Los: LOT-0004
Titel: Voertuigverzekeringen
Beschreibung: Toelichting: betreft wagenpark/vloot uitgebreid met eventuele fietsverzekeringen en omnium dienstopdrachten.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 66514000 Fracht- und Transportversicherungen