413538-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów farmaceutycznych w 49 pakietach.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych w 49 pakietach.
Beschreibung: Dostawa produktów farmaceutycznych w 49 pakietach - szczegółowo opisanych w zał. 2 - OPZ i zał. 4 - Formularze cenowe do SWZ
Interne Kennung: Eap-2412/12/25/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy on-line działającej pod adresem https://e-propublico.pl (dalej jako: ”Platforma”). Opis sposobu przygotowania oferty składanej w formie elektronicznej: 1. Wykonawca, chcąc przystąpić do udziału w postępowaniu, loguje się na Platformie, w menu ”Ogłoszenia” wyszukuje niniejsze postępowanie, otwiera je klikając w jego temat, a następnie korzysta z funkcji ”Zgłoś udział w postępowaniu” na karcie Informacje ogólne”; 2. W przypadku, gdy Wykonawca nie posiada konta na Platformie, należy skorzystać z funkcji ”Zarejestruj”. Po wypełnieniu Formularza rejestracyjnego Wykonawca otrzyma wiadomość e-mail na zdefiniowany adres poczty elektronicznej, z opcją aktywacji konta. Aktywacja konta jest konieczna do zakończenia procesu rejestracji i umożliwia zalogowanie się na Platformie; 3. Oferta wraz ze stanowiącymi jej integralną część załącznikami, powinna być podpisana ważnym kwalifikowanym podpisem elektronicznym, przez osobę (osoby) uprawnione do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji określoną w dokumentach rejestrowych, a następnie przesłana Zamawiającemu za pośrednictwem Platformy, poprzez dodanie dokumentów na karcie ”Oferta/Załączniki”, za pomocą opcji ”Załącz plik” i użycie przycisku ”Załącz”; 4. Jeżeli umocowanie dla osób podpisujących ofertę nie wynika z dokumentów rejestrowych, Wykonawca do oferty powinien dołączyć dokument pełnomocnictwa udzielonego przez osoby uprawnione i obejmujące swym zakresem umocowanie do złożenia oferty lub do złożenia oferty i podpisania umowy. Pełnomocnictwo powinno zostać złożone w oryginale, w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo w elektronicznej kopii dokumentu poświadczonej notarialnie za zgodność z oryginałem przez notariusza przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego; 5. Wszelkie informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, które Wykonawca chce zastrzec jako tajemnicę przedsiębiorstwa, powinny zostać przesłane za pośrednictwem Platformy, w osobnym pliku, na karcie ”Oferta/Załączniki”, w tabeli ”Część oferty stanowiąca tajemnicę przedsiębiorstwa”, za pomocą opcji ”Załącz plik” i użycie przycisku ”Załącz”; 6. Potwierdzeniem prawidłowo załączonego pliku jest automatyczne wygenerowanie przez Platformę komunikatu systemowego o treści ”Plik został poprawnie przesłany na platformę; 7. Ostateczne złożenie oferty wraz z załącznikami Wykonawca musi potwierdzić klikając w przycisk ”Złóż ofertę”; 8. Złożenie oferty zostanie potwierdzone komunikatem systemowym z podaniem terminu jej złożenia oraz aktywowana zostanie dla Wykonawcy możliwość pobrania, w stosunku do każdego z przesłanych plików, automatycznie wystawionego przez Platformę dokumentu EPO (Elektroniczne Potwierdzenie Odbioru), będącego dowodem potwierdzającym fakt i czas dostarczenia Zamawiającemu pliku za pośrednictwem Platformy. 9. Do upływu terminu składania ofert, Wykonawca, za pośrednictwem Platformy, może wycofać złożoną ofertę, używając opcji ”Wycofaj ofertę” (karta Oferta/Załączniki). Po wycofaniu oferty Wykonawca może usunąć załączone pliki, zaznaczając pozycje do usunięcia i klikając w przycisk ”Usuń zaznaczone”. 10. Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy znajduje się na stronie internetowej https://e-ProPublico.pl/, przycisk ”Instrukcja Wykonawcy”.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - PŁYNY INFUZYJNE I
Beschreibung: 9 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - HIALURONIAN + CHONDROITYNA
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa szczegółowo opisana w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - TUBERCULINUM
Beschreibung: 1 pozycjia asortymentowa szczegółowo opisana w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - LEKI RÓŻNE
Beschreibung: 36 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - TEICOPLANINA
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - MIRCERA
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - ŻYWIENIE DOJELITOWE 1
Beschreibung: 17 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - GĄBKI ŻELATYNOWE HEMOSTATYCZNE
Beschreibung: 2 pozycje asortymentowe szczegółowo opisane w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - LEKI RÓŻNE I
Beschreibung: 41 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - ŻYWIENIE P/JELITOWE, PŁYNY
Beschreibung: 20 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - LEKI RÓŻNE II
Beschreibung: 8 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - LEKI RÓŻNE III
Beschreibung: 26 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - PŁYNY DO PŁUKANIA PĘCHERZA
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - LEKI RÓŻNE IV
Beschreibung: 14 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - LEKI RÓŻNE V
Beschreibung: 146 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - ŻYWIENIE DOJELITOWE II
Beschreibung: 13 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - PARACETAMOL inj
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - LEKI RÓŻNE VI
Beschreibung: 7 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 - HEPARYNA +TAUROLIDYNA
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 -CINACALCET
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 - COAGULATION FACTOR
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa szczegółowo opisane w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - DAERBOPOETYNA
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - PARICALCITOL
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 - MAŚCI ,CZOPKI ,SYROPY
Beschreibung: 128 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - KONTRASTY
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 - TABLETKI
Beschreibung: 212 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 - LEKI RÓŻNE VII
Beschreibung: 18 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 - LEK p/GRZYBICZY
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 - SUBSTANCJE RECEPTUROWE
Beschreibung: 4 pozycje asortymentowe szczegółowo opisane w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30 - INSULINY
Beschreibung: 6 pozycjI asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31 - AMPUŁKI I
Beschreibung: 65 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32 - LEKI RÓŻNE VIII
Beschreibung: 5 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33 - LEKI RÓŻNE IX
Beschreibung: 21 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34 - LEKI DO ZNIECZULEŃ
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35 - LEKI RÓŻNE X
Beschreibung: 8 pozycjI asortymentowych szczegółowo opisana w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36 - PŁYNY DO IRYGACJI
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37 - PŁYNY INFUZYJNE II
Beschreibung: 4 pozycjie asortymentowe szczegółowo opisane w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38 - PŁYN WIELOELEKTROLITOWY
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39 - PŁYNY DO INFUZJI
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40 - LEKI RÓŻNE XI
Beschreibung: 30 pozycjI asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41 - LEKI RÓŻNE XII
Beschreibung: 49 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42 MATRYCE KOLAGENOWE
Beschreibung: 4 pozycje asortymentowye szczegółowo opisane w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43 -SPIRYTUS
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44 - ALBUMINY
Beschreibung: 2 pozycje asortymentowe szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45- LEKI RÓŻNE XIII
Beschreibung: 11 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46- DERITOMALTOZA
Beschreibung: 3 pozycje asortymentowe szczegółowo opisane w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47- TOCILIZUMAB
Interne Kennung: Część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48- CYTOSORB
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49 - ŻYWNOŚC SPECJALNEGO PRZEZANCENIA MEDYCZNEGO
Beschreibung: 7 pozycjI asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 i zał. 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 49