413599-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Świadczenie usługi odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Mstów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Mstów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Mstów Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: a) odbiór, transport i zagospodarowanie całego strumienia odpadów komunalnych, powstałych na terenie Gminy Mstów, tj.: z nieruchomości zamieszkałych, w tym odbiór odpadów wielkogabarytowych sprzed posesji, z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi (Załącznik nr 1 do SWZ)
Vorherige Bekanntmachung: 70068-2025
Interne Kennung: IZP.271.1.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Strona internetowa prowadzonego postępowania, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia https://ezp.mstow.pl Zamawiający dokona oceny ofert, które nie zostały odrzucone, na podstawie następujących kryteriów oceny ofert: Cena oferty 60 %, Termin podstawienia pojemnika 20 %, Godzina zakończenia usługi 20% Maksymalna liczba punktów w kryterium równa się określonej wadze kryterium w %. Ocena łączna stanowi sumę punktów uzyskanych w ramach wszystkich kryteriów (max 100 pkt). Uzyskana liczba punktów zaokrąglona będzie do drugiego miejsca po przecinku. Całkowita liczba punktów, jaką otrzyma dana oferta, zostanie obliczona na podstawie poniższego wzoru: P = C + T + G P łączna punktacja przyznana ofercie badanej C punktacja przyznana ofercie badanej w kryterium Cena T punktacja przyznana ofercie badanej w kryterium – Termin podstawienia pojemnika G punktacja przyznana ofercie badanej w kryterium – Godzina zakończenia usługi Maksymalna łączna liczba punktów jaką może uzyskać oferta wynosi 100 pkt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: a) odbiór, transport i zagospodarowanie całego strumienia odpadów komunalnych, powstałych na terenie Gminy Mstów, tj.: z nieruchomości zamieszkałych, w tym odbiór odpadów wielkogabarytowych sprzed posesji, z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi (Załącznik nr 1 do SWZ) integralną część SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90513100 Hausmüllbeseitigung