See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: De Vier Windstreken - IKC Park Vredenburgh SMK
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van PCPO De Vier Windstreken - locatie IKC Park Vredenbrugh. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000