2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ślizgów z nakładką grafitową i nakładek grafitowych do taboru kolejowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa ślizgów z nakładką grafitową i nakładek grafitowych do taboru kolejowego. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na trzy odrębne części. 3. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą Pzp”. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym. 4. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część.
Interne Kennung: 25/WNP-030754/TUT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ślizgów z nakładką grafitową do pantografu DSA150.07 do lokomotyw EP07, pantografu DC DSA250.14 do lokomotyw EU44 oraz pantografu DSA150.07 do pojazdów ED74
Beschreibung: 1. Przedmiotem części 1 zamówienia jest dostawa ślizgów z nakładką grafitową do pantografu DSA150.07 do lokomotyw EP07, pantografu DC DSA250.14 do lokomotyw EU44 oraz pantografu DSA150.07 do pojazdów ED74. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część.
Interne Kennung: Część 1 zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa nakładek grafitowych do odbieraków prądu (5ZL-AKP4E) do lokomotyw EP07, EU07, EP08 oraz ślizgów z nakładką grafitową DSA150.06 z syst. ADD do lokomotyw EP09
Beschreibung: 1. Przedmiotem części 2 zamówienia jest dostawa nakładek grafitowych do odbieraków prądu (5ZL-AKP4E) do lokomotyw EP07, EU07, EP08 oraz ślizgów z nakładką grafitową DSA150.06 z syst. ADD do lokomotyw EP09. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część.
Interne Kennung: Część 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa ślizgów z nakładką grafitową do pantografów DSA150.06 z syst. ADD do lokomotyw EU160 oraz do pojazdów ED161
Beschreibung: 1. Przedmiotem części 3 zamówienia jest dostawa ślizgów z nakładką grafitową do pantografów DSA150.06 z syst. ADD do lokomotyw EU160 oraz do pojazdów ED161. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część.
Interne Kennung: Część 3 zamówienia