2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona osób i mienia oraz monitorowanie obiektów Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu oraz podległych jednostek na terenie woj. wielkopolskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia realizowana przez koncesjonowane podmioty, w formie ochrony fizycznej stałej lub doraźnej oraz polegającej na stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych (monitoring elektroniczny), jak również w formie zabezpieczenia technicznego, świadczona w Izbie Administracji Skarbowej w Poznaniu oraz podległych jej jednostkach na terenie woj. wielkopolskiego. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1 i 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 159154-2025
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Usługa ochrony osób i mienia oraz monitorowanie obiektów - Część nr 6
Beschreibung: 1. Obejmuje następujące obiekty: 1) Urząd Skarbowy w Chodzieży, ul. Ofiar Gór Morzewskich 1, 64-800 Chodzież, 2) Urząd Skarbowy w Czarnkowie, ul. Wodna 8, 64-700 Czarnków, 3) Urząd Skarbowy w Obornikach, ul. Rynek 4, 64-600 Oborniki, 4) Urząd Skarbowy w Pile, ul. Kossaka 106, 64-920 Piła, 5) Urząd Skarbowy w Wągrowcu, ul. Kościuszki 19A, 62-100 Wągrowiec, 6) Urząd Skarbowy w Złotowie, Al. Piasta 32, 77-400 Złotów, 7) Wielkopolski Urząd Celno-Skarbowy w Poznaniu, ul. Przemysłowa 23, 64-920 Piła, 8) Wielkopolski Urząd Celno-Skarbowy w Poznaniu, ul. J. Styki 3, 64-920 Piła. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1 i 2 do SWZ.
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.1.2025 - Część nr 6