Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia, Zamawiający zobowiązuje się do zakupu przedmiotu zamówienia, określonego w załączniku nr 1 do specyfikacji, o wartości 60 % ceny całkowitej brutto, podanej w ofercie. Pozostałą ilość przedmiotu zamówienia o wartości 40% ceny całkowitej brutto, Zamawiający zakupi w zależności od potrzeb (prawo opcji).
Erfüllungsort
Postanschrift: Park Kingi 1
Stadt: Wieliczka