2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu serwerowego i komputerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu serwerowego i komputerowego. w tym: a. tabletów i komputerów mobilnych, b. serwerów c. macierzy dyskowych i przełączników (SAN/LAN), d. infrastruktury WiFi e. oprogramowania, a także instalacja, konfiguracja oraz uruchomienie dostarczonego sprzętu i oprogramowania w lokalizacjach Zamawiającego oraz przeprowadzenie migracji danych i usług (w tym środowisk bazodanowych oraz maszyn wirtualnych) zgodnie z wymaganiami SOPZ, zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia. Dostarczany sprzęt i oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone i nieobciążone prawami osób trzecich oraz muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego w UE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Załączniku nr 9 do SWZ
Interne Kennung: SAG ZP-01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 48610000 Datenbanksysteme, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu serwerowego i komputerowego. w tym: a. tabletów i komputerów mobilnych, b. serwerów c. macierzy dyskowych i przełączników (SAN/LAN), d. infrastruktury WiFi e. oprogramowania, a także instalacja, konfiguracja oraz uruchomienie dostarczonego sprzętu i oprogramowania w lokalizacjach Zamawiającego oraz przeprowadzenie migracji danych i usług (w tym środowisk bazodanowych oraz maszyn wirtualnych) zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia. Dostarczany sprzęt i oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone i nieobciążone prawami osób trzecich oraz muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego w UE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, określono w Załączniku nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: SAGZP-01/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer