See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa nowego obiektu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 56
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa nowego obiektu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 56. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na III Etapy, przy czym: 2.1. Etap I -to etap gwarantowany 2.2. Etap II – to etap objęty prawem opcji nr 1 2.3. Etap III – to etap objęty prawem opcji nr 2 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 3.1. Załączniku nr 2 do SWZ: opis przedmiotu zamówienia (przedmiary robót, dokumentacja projektowa i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót), 3.2. Załącznik nr 3 do SWZ – podział przedmiotu zamówienia na potrzeby prawa opcji. 3.3. Załączniku nr 4 do SWZ: wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/AM/6/2021
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45214400 Bauarbeiten für Universitätsgebäude
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa nowego obiektu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 56. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na III Etapy, przy czym: 2.1. Etap I -to etap gwarantowany 2.2. Etap II – to etap objęty prawem opcji nr 1 2.3. Etap III – to etap objęty prawem opcji nr 2 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 3.1. Załączniku nr 2 do SWZ: opis przedmiotu zamówienia (przedmiary robót, dokumentacja projektowa i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót), 3.2. Załącznik nr 3 do SWZ – podział przedmiotu zamówienia na potrzeby prawa opcji. 3.3. Załączniku nr 4 do SWZ: wzór umowy. 4. Przedmiot zamówienia nie obejmuje wycinki drzew i krzewów wskazanych w projekcie architektura (zieleń). 5. Wykonawca zobowiązany jest do zdemontowania i przekazania Zamawiającemu w stanie nieuszkodzonym istniejącego stalowego ogrodzenia nieruchomości, na której będą prowadzone roboty budowlane. 6. Termin wykonania zamówienia: do dnia 31 maja 2026 r., z podziałem na następujące etapy: 6.1. Część gwarantowana do 10 listopada 2023 r., przy czym wykonanie następujących prac: usunięcie wszystkich kolizji, a w szczególności przebudowa sieci ciepłowniczej wraz z uruchomieniem, przebudowa sieci elektroenergetycznej własności Tauron Dystrybucja oraz wykonanie konstrukcji żelbetowej garażu wraz ze stropem nad garażem wraz z instalacjami zewnętrznymi nastąpi do dnia 30 grudnia 2022 r. 6.2. Część objęta opcją nr 1 do 27 października 2024, 6.3. Część objęta opcją nr 2 do 31 maja 2026.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z poniższymi zasadami: 1.1. część gwarantowana wykonawcy do wykonania stanowi Etap I określony w załączniku nr 3 do SWZ – podział przedmiotu zamówienia na potrzeby prawa opcji, 1.2. część objęta prawem opcji nr 1 stanowi Etap II określony w załączniku nr 3 do SWZ – podział przedmiotu zamówienia na potrzeby prawa opcji, 1.3. część objęta prawem opcji nr 2 stanowi Etap III określony w załączniku nr 3 do SWZ – podział przedmiotu zamówienia na potrzeby prawa opcji, 1.4. szczegółowe postanowienia dotyczące skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji zawiera wzór umowy, stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.