413797-2026 - Ergebnis
Polen – Mannschaftstransportwagen – Dostawa pojazdów terenowych typu TUR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pojazdów terenowych typu TUR
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa ośmiu pojazdów terenowych typu TUR, w latach: 4 szt. - 2027 rok; 4 szt. - 2028 rok, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35412200 Mannschaftstransportwagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ośmiu pojazdów terenowych typu TUR, w latach: 4 szt. - 2027 rok; 4 szt. - 2028 rok, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne KennungCzęść I - spr 13/2026/ZP
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35412200 Armoured personnel carriers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część I - spr 13/2026/ZP