413846-2026 - Wettbewerb
Polen – Wartung von Straßenlichtsignalen – BIEŻĄCE UTRZYMANIE SYGNALIZACJI ŚWIETLNYCH NA TERENIE GMINY DĄBROWA GÓRNICZA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBIEŻĄCE UTRZYMANIE SYGNALIZACJI ŚWIETLNYCH NA TERENIE GMINY DĄBROWA GÓRNICZA
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I TERMIN WYKONANIA. I. ZAKRES ZAMÓWIENIA: 1. Bieżące utrzymania sygnalizacji świetlnych, aktywnego oznakowania, systemów DSM oraz WIM na terenie gminy Dąbrowa Górnicza wymienionych w paragrafie 1 projektu umowy: 1.1. Prace związane z utrzymaniem i konserwacją sygnalizacji ujętych do wykonania w cenie ryczałtowej, w tym: a) Utrzymanie sygnalizacji - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.1. punkt 1.1.1. projektu Umowy, b) Konserwacja utrzymywanych sygnalizacji świetlnych - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.1. punkt 1.1.2. projektu Umowy, c) Utrzymanie całodobowego pogotowia sygnalizacji - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.1. punkt 1.1.3. projektu Umowy, d) Prowadzenie DZIENNIKÓW SYGNALIZACJI - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.1. punkt 1.1.4. projektu Umowy, e) Dokonania pełnej inwentaryzacji wszelkich urządzeń sygnalizacyjnych - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.1. punkt 1.1.5. projektu Umowy, f) Uruchomienie strony internetowej sygnalizacji - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.1. punkt 1.1.6. projektu Umowy, g) Wprowadzenie w ramach potrzeb aktualizacji plików obrazu skrzyżowań - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.1. punkt 1.1.7. projektu Umowy, h). Wnioskowanie o przeprowadzenie ewentualnego remontu urządzeń sygnalizacji - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.1. punkt 1.1.8. projektu Umowy, i) Sprawowanie nadzoru technicznego - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.1. punkt 1.1.9 projektu Umowy, j) Udzielenie zamawiającemu informacji umożliwiających udzielenie odpowiedzi na zapytania - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.1. punkt 1.1.10. projektu Umowy k) Wyłączenia oraz ponowne załączenia sygnalizacji - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.1. punkt 1.1.11. projektu Umowy, l). Zapewnienie medium transmisji danych ze sterownikiem sygnalizatora wraz z jego utrzymaniem - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.1. punkt 1.1.12. projektu Umowy, m) Zaimplementowanie na czas trwania umowy (do 6 miesięcy od podpisania umowy) Systemu monitorowania sygnalizacji świetlnych- zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.1. punkt 1.1.13. projektu Umowy, n) Podłączenie do oprogramowania monitorującego zainstalowane w ciągu DK94 stacje DSM (stacje meteorologiczne wraz ze znakami zmiennej treści VMS) - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.1. punkt 1.1.13.1.projektu Umowy, 1.2. Prace związane z utrzymaniem i konserwacją systemu ważenia pojazdów w ruchu WIM – zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.2. projektu Umowy. 1.3. System osłony meteorologicznej – Drogowe Systemy Meteo (DSM) – 4kpl. stacji DSM- zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.3 projektu Umowy. 1.4. Oznakowanie aktywne: zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 1.4 projektu Umowy. 1.5. W przypadku wybudowania lub przejęcia przez Gminę nowej sygnalizacji świetlnej, oznakowania aktywnego, osłon meteorologicznych, systemu ważenia pojazdów stosowana będzie poniższa klasyfikacja – zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 5 projektu Umowy. 2. Naprawy i modernizacje sygnalizacji świetlnych ujętych w Wykazie sygnalizacji w paragrafie 1 Umowy oraz naprawy, modernizacje i montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego na terenie gminy Dąbrowa Górnicza, nie ujęte w paragrafie 1 projektu umowy - zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 2 projektu Umowy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie projektu dokumentacji – zgodnie z opisem szczegółowym zawartym w paragrafie 2 ustęp 8 projektu Umowy.
Interne KennungZP.WIN.271.4.19.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233150 Verkehrsberuhigungsarbeiten, 45233294 Installation von Straßenverkehrssignalen, 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy