2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Staalconstructies en Metaalwaren (AGV)
Beschreibung: De volgende werkzaamheden zijn o.a. onderdeel van de opdracht (lijst is niet uitputtend): Het demonteren of aanpassen van bestaande staalconstructies en/of metaalwaren; Produceren van nieuwe staalconstructies en metaalwaren in situ of in eigen werkplaats ten behoeve van nieuwe of te vervangen constructies; Werkzaamheden zijn sterk uiteenlopend van klein herstelwerk tot volledige nieuwe constructies; Het uitvoeren van bijkomende onvoorzien klein correctieve werkzaamheden.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Een openbare Europese aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223210 Bauarbeiten für Stahlkonstruktionen, 45262670 Metallbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000