See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony na dostawę środków do dezynfekcji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są środków do dezynfekcji.
Vorherige Bekanntmachung: 124848-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Koncentrat do mycia i dezynfekcji zmywalnych powierzchni w środowisku szpitalnym
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Chusteczki gotowe do użycia do mycia i dezynfekcji powierzchni oraz wyrobów medycznych wrażliwych na alkohole, Neutralny preparat do manualnego mycia i wstępnej dezynfekcji narzędzi i sprzętu endoskopowego przed sterylizacją, Preparat alkoholowy, gotowy do użycia, do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni i miejsc trudno dostępnych
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Tabletki chlorowe, Niskopieniący detergent enzymatyczny
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Preparat (np. spray/roztwór) do dezynfekcji zewnętrznych elementów dostępów naczyniowych (wejścia do kanału wkłucia, korki, kraniki, części kanałów)
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Preparat bezalkoholowy w formie gotowej pianki do mycia i dezynfekcji powierzchni wrażliwych na alkohole; bez chloru i bez kwasu nadoctowego.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Gotowy preparat w postaci piany do wstępnego nawilżania i dezynfekcji zanieczyszczonych narzędzi chirurgicznych (przed dalszym myciem).
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Preparat tlenowy (granulat/proszek) do mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych oraz endoskopów giętkich; bez aldehydów, chloru, fenoli i QAV.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Preparat tlenowy do dezynfekcji powierzchni czystych i zanieczyszczonych; wymagane dopuszczenie do powierzchni kontaktujących się z żywnością.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Alkoholowy preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk; bez barwników i substancji zapachowych, bez chlorheksydyny i QAV; z dodatkiem substancji pielęgnujących.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Preparat myjąco‑dezynfekcyjny na bazie utleniacza (np. kwas nadoctowy/aktywny tlen) do powierzchni zmywalnych i przedmiotów zanurzalnych; bez aldehydów, QAV, chloru, fenoli; Bezbarwny preparat alkoholowy do antyseptyki skóry przed operacjami/iniekcjami/punkcjami; Preparat alkoholowy barwiony do zaznaczania pola operacyjnego, do antyseptyki skóry przed operacjami/iniekcjami/punkcjami; bez jodu; Preparat do maszynowego mycia narzędzi medycznych i wyposażenia medycznego; niskopieniący, enzymatyczny; dopuszczony do anodowanego aluminium; Preparat neutralizujący/zakwaszający na bazie kwasu cytrynowego do neutralizacji po myciu alkalicznym (narzędzia chirurgiczne, endoskopy sztywne, tworzywa, guma).
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Bezzapachowy roztwór wodny, gotowy do użycia, do dezynfekcji pomieszczeń metodą zamgławiania na bazie nadtlenku wodoru (ok. 6%) lub równoważnego utleniacza.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Sterylny roztwór do oczyszczania i nawilżania ran oraz utrzymywania wilgotnego środowiska opatrunku; z łagodnym antyseptykiem i surfaktantem (np. PHMB + betaina) lub równoważnie; Sterylny roztwór do oczyszczania i nawilżania ran oraz utrzymywania wilgotnego środowiska opatrunku; z łagodnym antyseptykiem i surfaktantem (np. PHMB + betaina) lub równoważnie; Sterylny roztwór do oczyszczania i nawilżania ran oraz utrzymywania wilgotnego środowiska opatrunku; z łagodnym antyseptykiem i surfaktantem (np. PHMB + betaina) lub równoważnie; Jednorazowe chusteczki do dezynfekcji zastawek bezigłowych/łączników; nasączone alkoholem izopropylowym ok. 70% oraz chlorheksydyną ok. 2% (lub równoważnie); Preparat do dekontaminacji skóry pacjentów skolonizowanych MDRO (np. MRSA/VRE/ESBL) oraz przed zabiegami operacyjnymi; preparat myjący z substancją antyseptyczną (np. PHMB/oktenidyna) i surfaktantami lub równoważnie.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Bezbarwny preparat do antyseptyki skóry przed zabiegami chirurgicznymi/diagnostycznymi/pielęgnacyjnymi, iniekcjami i pobraniem krwi; bez jodu. Spektrum: B, Tbc, F oraz V (Adeno/Rota/Herpes/HIV) w ≤1 min – potwierdzone normami EN.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Jednorazowy preparat do dezynfekcji metodą aerozolową (dezynfekcja drogą powietrzną) w pomieszczeniach – do trudno dostępnych powierzchni i wyposażenia; Jednorazowy preparat do dezynfekcji metodą aerozolową (dezynfekcja drogą powietrzną) w pomieszczeniach – do trudno dostępnych powierzchni i wyposażenia.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Koncentrat do dezynfekcji w myjniach endoskopowych (AER) na bazie utleniacza (np. kwasu nadoctowego); skuteczność B, Tbc, V, F i S w 1,3% w 5 min w 35°C (lub równoważnie), potwierdzona zgodnie z wymaganiami dla AER/ISO 15883; Koncentrat detergentowy do mycia w myjniach endoskopowych; czas działania 4–5 min w 35–40°C; dozowanie 5 ml/L.