See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa leków i środków farmaceutycznych do Apteki Szpitalnej na potrzeby „Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i środków farmaceutycznych, do Apteki Szpitalnej na potrzeby „Pro-Medica" w Ełku Sp. z o. o.”, numer 196/2026. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Formularz Asortymentowo-Cenowy, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Ponadto przedmiotem zamówienia jest dzierżawa urządzeń tj.: 1) 1 szt. parownika przez cały okres trwania umowy – Pakiet 20 2) 4 szt. parowników przez cały okres trwania umowy – Pakiet 21 3) 67 szt. pomp do podawania żywienia dojelitowego – Pakiet 55 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (Pakiet 1-76). 4. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został szczegółowo określony w Załączniku Nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 5. W złożonych ofertach oprócz zaoferowanej ceny, Wykonawca ma obowiązek podać nazwę handlową preparatu, dawkę, wielkość opakowania, ilość, jednostkę materiałową, nazwę producenta oraz kod EAN* – * dotyczy tylko leków refundowanych. Zamawiający prosi Wykonawców o fakultatywne uzupełnienie KODU EAN dla każdego zaoferowanego asortymentu (jeśli to możliwe). Oferta podlegać będzie odrzuceniu tylko w momencie niewpisania przez Wykonawcę KODU EAN dla leków refundowanych. W przypadku, gdy oferowane opakowanie leku zawiera inną ilość jednostek (tabletek, ampułek, szt. itp.) Wykonawca zobowiązany jest do przeliczenia ilości opakowań. Jeżeli po przeliczeniu otrzymana zostanie niepełna ilość opakowań – oferowaną ilość opakowań należy zaokrąglić do pełnego opakowania - w górę. 6. Zamawiający może dopuścić przeliczenia wg innej niż zakładana jednostka miary na podstawie uprzednio zadanego zapytania. 7. Przy zaproponowanych lekach z ceną urzędową wg aktualnie obowiązującego obwieszczenia Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych Wykonawca zobligowany jest wpisać w tabeli kod EAN (dot. Załącznika nr 3 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy składany wraz z ofertą). 8. Pakiet 1 – leki I – poz. 270 – 284 ( rec.) - dopuszczone przeliczenia wg gramatury bez zapytań. 9. Pakiet 1 – leki I – poz. 270 – 284 ( rec.) - surowce farmaceutyczne. 10. Pakiet 1 – leki I – poz. 276 i 282 ( rec.) - dopuszczenie wyceny produktu leczniczego. 11. Pakiety: 1 poz. 21 i 22 oraz Pakiety 28, 29, 34 – 36, 38, 39, 46, 48 – różne dawki leku o tej samej nazwie chemicznej winne pochodzić od jednego producenta. 12. Pakiety 41 – 48 – dopuszcza się tylko lek zgodny z aktualnie obowiązującym obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych – wykaz: Leki dostępne w ramach programu lekowego.
Vorherige Bekanntmachung: 61377-2026
Interne Kennung: 196/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141550 Heparin, 33694000 Diagnostika, 33661200 Analgetika, 33661100 Anästhetika, 33141540 Albumin, 33621100 Antithrombotische Mittel, 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33621200 Antihämorrhagika, 33615100 Insulin, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33632200 Muskelrelaxanzien, 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 15511000 Milch, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692800 Dialyselösungen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 24326000 Aldehyd, Keton, organische Peroxide und Ether
5. Los
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Beschreibung: ŚRODKI PRZECIWKRWOTOCZNE
Interne Kennung: Część 31
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Beschreibung: INSULINY I
Interne Kennung: Część 32
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Beschreibung: INSULINY II
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34
Beschreibung: ANTYBIOTYKI I
Interne Kennung: Część 34
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35
Beschreibung: ANTYBIOTYKI II
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36
Beschreibung: ANTYBIOTYKI III
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37
Beschreibung: TIGECYCLINUM
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38
Beschreibung: AMPICILLIN
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39
Beschreibung: LEKI P/BAKTERYJNE
Interne Kennung: Część 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40
Beschreibung: AMPHOTERICIN
Interne Kennung: Część 40
Haupteinstufung (cpv): 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41
Beschreibung: OMALIZUMABUM
Interne Kennung: Część 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42
Beschreibung: MEPOLIZUMABUM
Interne Kennung: Część 42
Haupteinstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43
Beschreibung: BENRALIZUMAB
Interne Kennung: Część 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44
Beschreibung: DUPILUMABUM
Interne Kennung: Część 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45
Beschreibung: TEZEPELUMABUM
Interne Kennung: Część 45