2. Verfahren
Verfahren
Titel: RUK - OVZ - Poskytovatel právních služeb v rámci řízení dodavatelů v oblasti kybernetické bezpečnosti
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je uzavření smlouvy s jedním dodavatelem odborných právních služeb za účelem zajištění shody se zákonem č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti v oblasti řízení dodavatelů.
Vorherige Bekanntmachung: 546994-2023
Interne Kennung: UKRUK/561418/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění, budou-li splněny podmínky uvedené v čl. 6 smlouvy.