2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZEWÓZ Z OPIEKĄ UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ Z TERENU GMINY SIECHNICE DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2025/2026
Beschreibung: PRZEWÓZ Z OPIEKĄ UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ Z TERENU GMINY SIECHNICE DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2025/2026
Interne Kennung: BZP.271.54.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PRZEWÓZ Z OPIEKĄ UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z TERENU GMINY SIECHNICE DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH WE WROCŁAWIU I OŁAWIE W ROKU SZKOLNYM 2025/2026
Beschreibung: PRZEWÓZ Z OPIEKĄ UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z TERENU GMINY SIECHNICE DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH WE WROCŁAWIU I OŁAWIE W ROKU SZKOLNYM 2025/2026