2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Okulistycznym i praca w Poradni Okulistycznej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w w Oddziale Okulistycznym i praca w Poradni Okulistycznej. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia w zakresie udzielania świadczeń w Oddziale na okres od 01.06.2026 do 31.05.2028 wynosi 1152, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 3456. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania w zakresie Poradni Okulistycznej w okresie objętym przedmiotem zamówienia od 01.06.2026 do 31.05.2028 wynosi 150 000. Szacunkowa ilość badań do wykonania w ramach Medycyny pracy wynosi 540 na okres od 01.06.2026 do 31.05.2028.
Interne Kennung: DSO.113.16.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001