2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi dostępu do obiektów i zajęć sportowo-rekreacyjnych dla pracowników sądów okręgu łódzkiego oraz uprawnionych członków ich rodzin i innych osób.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zapewnieniu dostępu do obiektów i zajęć sportowo - rekreacyjnych dla pracowników sądów okręgu łódzkiego i członków ich rodzin oraz innych zgłoszonych osób (zwanych dalej także „Uczestnikami”), w ramach miesięcznego abonamentu, polegających na zapewnieniu dostępu do zróżnicowanych obiektów i zajęć sportowo-rekreacyjnych w ramach programu sportowo-rekreacyjnego, podzielonego na: 1) program NIELIMITOWANY – Pakiet 1 dla: − Sądu Apelacyjnego w Łodzi − Sądu Okręgowego w Łodzi − Sądu Rejonowego w Brzezinach − Sądu Rejonowego w Łęczycy − Sądu Rejonowego w Rawie Mazowieckiej − Sądu Rejonowego w Łowiczu − Sądu Rejonowego dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi − Sądu Rejonowego dla Łodzi - Widzewa w Łodzi − Sądu Rejonowego w Pabianicach − Sądu Rejonowego w Zgierzu 2) program LIMITOWANY – Pakiet 2 TYLKO dla: − Sądu Apelacyjnego w Łodzi. Usługi będące przedmiotem zamówienia polegają na umożliwieniu Uczestnikom programu NIELIMITOWANEGO (tj. dającego możliwość korzystania z różnych zajęć rekreacyjno-sportowych w różnych obiektach sportowo-rekreacyjnych tego samego dnia, tygodnia czy miesiąca i bez deklaracji korzystania z określonej lokalizacji, a także bez dopłat) i LIMITOWANEGO (tj. 8 wejść w miesiącu dla jednego Uczestnika z Sądu Apelacyjnego w Łodzi) - dostępu do obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce, a w szczególności na terenie Łodzi i województwa łódzkiego, o zróżnicowanych charakterze w ramach miesięcznego abonamentu. Przewidywana SZACUNKOWA liczba osób zainteresowanych udziałem w Programie NIELIMITOWANYM – Pakiet 1 w okresie jednego miesiąca wynosi w przybliżeniu: • 1037 kart dla PRACOWNIKÓW; • 474 kart dla OSÓB TOWARZYSZĄCYCH; • 136 kart na BASEN dla DZIECI do lat 15; • 90 kart „pełnych” dla DZIECI do lat 15, które umożliwiają korzystanie ze wszystkich dostępnych usług dla dzieci do 15 roku życia; • 93 kart „pełnych” dla dzieci i młodzieży w wieku od 15 do 18 lat. Przewidywana SZACUNKOWA liczba osób zainteresowanych udziałem w Programie LIMITOWANYM - Pakiet 2 w okresie jednego miesiąca – TYLKO dla Sądu Apelacyjnego w Łodzi, wynosi w przybliżeniu: • 12 kart dla PRACOWNIKÓW Sądu Apelacyjnego w Łodzi. Zamawiający zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian ilościowych zamawianych kart. Zamawiający będzie uprawniony do zakupu większej lub mniejszej ilości kart w poszczególnych wariantach, przy zachowaniu kwoty umowy i cen jednostkowych poszczególnych kart. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik 1.0. do SWZ.
Interne Kennung: ZP.XXVII.261.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92330000 Dienstleistungen in Verbindung mit Erholungsgebieten, 92620000 Sportbezogene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zapewnieniu dostępu do obiektów i zajęć sportowo - rekreacyjnych dla pracowników sądów okręgu łódzkiego i członków ich rodzin oraz innych zgłoszonych osób (zwanych dalej także „Uczestnikami”), w ramach miesięcznego abonamentu, polegających na zapewnieniu dostępu do zróżnicowanych obiektów i zajęć sportowo-rekreacyjnych w ramach programu sportowo-rekreacyjnego, podzielonego na: 1) program NIELIMITOWANY – Pakiet 1 dla: − Sądu Apelacyjnego w Łodzi − Sądu Okręgowego w Łodzi − Sądu Rejonowego w Brzezinach − Sądu Rejonowego w Łęczycy − Sądu Rejonowego w Rawie Mazowieckiej − Sądu Rejonowego w Łowiczu − Sądu Rejonowego dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi − Sądu Rejonowego dla Łodzi - Widzewa w Łodzi − Sądu Rejonowego w Pabianicach − Sądu Rejonowego w Zgierzu 2) program LIMITOWANY – Pakiet 2 TYLKO dla: − Sądu Apelacyjnego w Łodzi. Usługi będące przedmiotem zamówienia polegają na umożliwieniu Uczestnikom programu NIELIMITOWANEGO (tj. dającego możliwość korzystania z różnych zajęć rekreacyjno-sportowych w różnych obiektach sportowo-rekreacyjnych tego samego dnia, tygodnia czy miesiąca i bez deklaracji korzystania z określonej lokalizacji, a także bez dopłat) i LIMITOWANEGO (tj. 8 wejść w miesiącu dla jednego Uczestnika z Sądu Apelacyjnego w Łodzi) - dostępu do obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce, a w szczególności na terenie Łodzi i województwa łódzkiego, o zróżnicowanych charakterze w ramach miesięcznego abonamentu. Przewidywana SZACUNKOWA liczba osób zainteresowanych udziałem w Programie NIELIMITOWANYM – Pakiet 1 w okresie jednego miesiąca wynosi w przybliżeniu: • 1037 kart dla PRACOWNIKÓW; • 474 kart dla OSÓB TOWARZYSZĄCYCH; • 136 kart na BASEN dla DZIECI do lat 15; • 90 kart „pełnych” dla DZIECI do lat 15, które umożliwiają korzystanie ze wszystkich dostępnych usług dla dzieci do 15 roku życia; • 93 kart „pełnych” dla dzieci i młodzieży w wieku od 15 do 18 lat. Przewidywana SZACUNKOWA liczba osób zainteresowanych udziałem w Programie LIMITOWANYM - Pakiet 2 w okresie jednego miesiąca – TYLKO dla Pracowników Sądu Apelacyjnego w Łodzi, wynosi w przybliżeniu: • 12 kart dla PRACOWNIKÓW Sądu Apelacyjnego w Łodzi. Zamawiający zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian ilościowych zamawianych kart. Zamawiający będzie uprawniony do zakupu większej lub mniejszej ilości kart w poszczególnych wariantach, przy zachowaniu kwoty umowy i cen jednostkowych poszczególnych kart. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik 1.0. do SWZ.