2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verhuur en onderhoud van (plat) linnen en onderhoud bewonerslinnen en arbeidskledij
Beschreibung: Het plat linnen voor WCZ De Visserij dient verhuurd en onderhouden te worden. De was van de bewoners van WZC De Visserij dient onderhouden te worden, alsook de arbeidskledij van de gemeentelijke uitvoerende technische dienst. De dienstverlener staat in voor het ophalen en het terugbrengen van de was. Totale looptijd van deze opdracht: 48 maanden, zijnde van 01 januari 2026 t.e.m. 31 december 2029.
Interne Kennung: PPP019-996/5145/2025N032
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025N032_1