414145-2025 - Ergebnis
Polen – Straßentransport/-beförderung – Świadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu pacjentów dializowanych do i ze Stacji Dializ dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu przez okres 24 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu pacjentów dializowanych do i ze Stacji Dializ dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu przez okres 24 miesięcy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu pacjentów dializowanych do i ze Stacji Dializ dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu. Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej jako: SWZ). Zamawiający przewiduje obowiązki wynikające z art. 95 Ustawy Pzp zgodnie z zasadami zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 1. Wykonawca zobowiązuje się do zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę przez cały okres realizacji przedmiotu umowy w rozumieniu przepisów Kodeksu Pracy co najmniej 50% osób wykonujących na rzecz Zamawiającego czynności wskazane w ust. 2. 2. Rodzaje czynności niezbędnych do realizacji zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia:  przewóz pacjentów ambulansem transportowym z kierowcą i sanitariuszem lub ratownikiem medycznym w ciągu całej doby we wszystkie dni tygodnia,  przewóz pacjentów ambulansem z kierowcą i sanitariuszem lub ratownikiem medycznym z wyposażeniem zgodnym z wytycznymi NFZ dla zespołu podstawowego ratownictwa medycznego w ciągu całej doby we wszystkie dni tygodnia,  dowożenie pacjentów z miejsca zamieszkania do Stacji Dializ mieszczącej się w Szpitalu im. dra Alfreda Sokołowskiego przy ul. Sokołowskiego 4 w Wałbrzychu i odwożenie ich do miejsca zamieszkania po zakończeniu wizyty w Stacji Dializ, dotyczy również pacjentów niepełnosprawnych, w tym na wózkach inwalidzkich, a także wymagających transportu w pozycji leżącej,  zobowiązanie kierowcy do pomocy przy wsiadaniu i wysiadaniu z samochodu, a także w poruszaniu się pacjenta niepełnosprawnego na terenie Stacji Dializ i - jeśli stan pacjenta będzie tego wymagał - do pomocy przy opuszczaniu mieszkania i powrocie do niego,  przekazanie pacjenta po przywiezieniu pielęgniarce Stacji Dializ. Jeśli wskazane czynności będą wykonywać 2 osoby, Zamawiający wymaga by co najmniej 1 osoba była zatrudniona na podstawie umowy o pracę.
Vorherige Bekanntmachung180172-2025
Interne KennungZp/17/PN/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu pacjentów dializowanych do i ze Stacji Dializ dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu przez okres 24 miesięcy.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu pacjentów dializowanych do i ze Stacji Dializ dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu. Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej jako: SWZ).