See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie tj.: Część nr 1 – Dostawa statywów laboratoryjnych, Część nr 2 – Dostawa termometrów, Część nr 3 – Dostawa wag laboratoryjnych, Część nr 4 - Dostawa lamp bakteriobójczych, Część nr 5 - Dostawa laboratoryjnego palnika gazowego, Część nr 6 - Dostawa Inkubatora z chłodzeniem, Część nr 7 - Dostawa przenośnych ręcznych palników laboratoryjnych.
Interne Kennung: WIW-AD.272.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38412000 Thermometer, 38311100 Elektronische analytische Waagen, 33158300 Medizinische UV-Ausrüstung, 42310000 Brenner, 33152000 Inkubatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Dostawa statywów laboratoryjnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa statywów laboratoryjnych.
Interne Kennung: WIW-AD.272.19.2025 - Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Dostawa termometrów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa termometrów.
Interne Kennung: WIW-AD.272.19.2025 - Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 38412000 Thermometer
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Dostawa wag laboratoryjnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wag laboratoryjnych.
Interne Kennung: WIW-AD.272.19.2025 - Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 38311100 Elektronische analytische Waagen
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Dostawa lamp bakteriobójczych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa lamp bakteriobójczych.
Interne Kennung: WIW-AD.272.19.2025 - Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33158300 Medizinische UV-Ausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Dostawa laboratoryjnego palnika gazowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laboratoryjnego palnika gazowego.
Interne Kennung: WIW-AD.272.19.2025 - Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 42310000 Brenner
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Dostawa Inkubatora z chłodzeniem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Inkubatora z chłodzeniem.
Interne Kennung: WIW-AD.272.19.2025 - Część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Dostawa przenośnych ręcznych palników laboratoryjnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przenośnych ręcznych palników laboratoryjnych.
Interne Kennung: WIW-AD.272.19.2025 - Część nr 7