41419-2024 - Ergebnis
Niederlande – Müllfahrzeuge – Overname van vier gebruikte zijladers door Gemeenschappelijk Regeling Reiniging Blink
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overname van vier gebruikte zijladers door Gemeenschappelijk Regeling Reiniging Blink
Beschreibung: Gemeenschappelijk Regeling Reiniging Blink (Opdrachtgever) heeft een beroep gedaan op artikel 2.32 lid 1 sub b no 2 Aanbestedingswet 2012. Met behulp van formulier 25 – Vrijwillig vooraankondiging van transparantie (Richtlijn 2014/24/EU) is het voornemen van gunning openbaar bekend gemaakt. Na in acht name van de opschortende termijn (Artikel 2.127 Aw 2012) is bij de aanbestedende dienst geen bezwaar tegen dit voornemen van gunning bekend gemaakt. Hierbij wordt de gegunde opdracht bekend gemaakt.
Interne Kennung: 2023/MW/PV/21 (Blink)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000