2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka nové IT infrastruktury
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je komplexní obnova stávající IT infrastruktury spočívající v pořízení a implementaci nových diskových úložišť, serverů, síťových prvků, páskové knihovny vč. poimplementační podpory a podpory výrobce na dobu 5 let. Cílem je nahradit dosluhující platformu modernějším řešením, které zajistí vysokou dostupnost, efektivní ukládání dat a dostatečný výpočetní výkon po dobu následujících pěti let. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v příloze č. 1 zadávací dokumentace – technická specifikace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32421000 Netzverkabelung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32410000 Lokales Netz
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BER-LAN