2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż, integracja i uruchomienie dwóch gniazd obróbczych CNC z automatyzacją dla Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Technologii Eksploatacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, instalacja, integracja oraz uruchomienie dwóch kompletnych gniazd obróbczych, składających się z centrów obróbczych CNC oraz zrobotyzowanych systemów automatycznego załadunku/rozładunku, wraz z niezbędnym wyposażeniem, w siedzibie Zamawiającego. 2. W ramach zamówienia Wykonawca dostarczy, zainstaluje, zintegruje i uruchomi następujące pozycje: Pozycja 1 – Centrum frezarskie CNC 3-osiowe – 1 szt. Pozycja 2 – Centrum frezarskie CNC 5-osiowe – 1 szt. Pozycja 3 – Automatyczny system załadunku/rozładunku do centrów 3- i 5-osiowego – 1 szt. Pozycja 4 – Centrum frezarskie CNC 5-osiowe z funkcją toczenia – 1 szt. Pozycja 5 – Automatyczny system załadunku/rozładunku do centrum 5-osiowego z funkcją toczenia – 1 szt. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje także wykonanie i uruchomienie dwóch kompletnych gniazd obróbczych jako zintegrowanych układów technologicznych, gotowych do eksploatacji zgodnie z przeznaczeniem. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 315601-2026
Interne Kennung: PZ-26/3d/26/E
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42630000 Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung
5. Los
Los: LOT-0001