See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania czystości w budynkach i na terenie KPR (6cześci)
Beschreibung: III. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: usługa utrzymania czystości w budynkach Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego oraz na terenach poza budynkami. 2. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90900000-6 Usługi w zakresie sprzątania i odkażania: 90911200-8 Usługi sprzątania budynków, 90914000-7 Usługi sprzątania parkingów, 90919100-3 Usługi czyszczenia urządzeń biurowych, 90919200-4 Usługi sprzątania biur, 77300000-3 Usługi ogrodnicze. 3. Zamówienia jest podzielone na 6 części: 1) Część nr 1 (CPV 90911200-8 Usługi sprzątania budynków , 90919100-3 Usługi czyszczenia urządzeń biurowych , 90919200-9 Usługi sprzątania biur Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach budynku Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego przy ul. św. Łazarza 14. Łączna powierzchnia do sprzątania wynosi: 2.597,59 m2. Projekt umowy dla części nr 1 zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ. Zestawienie powierzchni i kategorii pomieszczeń stanowi załącznik nr 4 do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem czynności sprzątania określa załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowy harmonogram godzin pracy przedstawia załącznik nr 6 do SWZ. 2) Części nr 2,3,4,5 Przedmiotem zamówienia dla części 2, 3, 4, 5 jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków oraz na terenie wokół budynków (miejsca parkingowe dla karetek we wskazanych lokalizacjach: tj. w Wieliczce oraz Krakowie ul. Kościuszki 49): załączniki 4b, załącznik 4c Projekt umowy stanowi załącznik nr 3a do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem określa załącznik nr 5a do SWZ. Szczegółowy harmonogram godzin pracy i zestawienie powierzchni przedstawia załącznik nr 6a do SWZ. 3) Część nr 6 (CPV 90914000-7 Usługi sprzątania parkingów, 77300000-3 Usługi ogrodnicze): Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości i porządku, tj. wykonywanie prac porządkowych, ogrodniczych i transportowych na terenie wokół budynków Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego przy ul. św. Łazarza 14 w Krakowie o powierzchni 8.960,82 m². Projekt umowy dla części nr 3 zamówienia stanowi załącznik nr 3b do SWZ. Plan sytuacyjny z zaznaczonym terenem stanowi załącznik nr 4c do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem określa załącznik nr 5b do SWZ. 4) Opis procedur związanych z utrzymaniem czystości i porządku zawarty jest w załącznikach nr 9a-9d do SWZ. 5) Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, na każdą z części zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 676495-2024
Interne Kennung: 26/SPRZ/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach budynku Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego przy ul. św. Łazarza 14.
Beschreibung: 1) Część nr 1 (CPV 90911200-8 Usługi sprzątania budynków , 90919100-3 Usługi czyszczenia urządzeń biurowych , 90919200-9 Usługi sprzątania biur Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach budynku Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego przy ul. św. Łazarza 14. Łączna powierzchnia do sprzątania wynosi: 2.597,59 m2. Projekt umowy dla części nr 1 zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ. Zestawienie powierzchni i kategorii pomieszczeń stanowi załącznik nr 4 do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem czynności sprzątania określa załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowy harmonogram godzin pracy przedstawia załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: 26/SPRZ/2024 - część 1
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90919200 Büroreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2- Przedmiotem zamówienia dla części 2 jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków oraz na terenie wokół budynków (miejsca parkingowe dla karetek we wskazanych lokalizacjach: tj. Gdów 370 Wieliczka ul. Powstania Styczniowego 6a + utrzymanie terenu Kraków ul. Teligi 8 Kraków ul. Żaglowa 13a
Beschreibung: Części nr 2,3,4,5 Przedmiotem zamówienia dla części 2, 3, 4, 5 jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków oraz na terenie wokół budynków (miejsca parkingowe dla karetek we wskazanych lokalizacjach: tj. w Wieliczce oraz Krakowie ul. Kościuszki 49): załączniki 4b, załącznik 4c Projekt umowy stanowi załącznik nr 3a do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem określa załącznik nr 5a do SWZ. Szczegółowy harmonogram godzin pracy i zestawienie powierzchni przedstawia załącznik nr 6a do SWZ
Interne Kennung: 26/SPRZ/2024 - część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3- Przedmiotem zamówienia dla części jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków oraz na terenie wokół budynków (miejsca parkingowe dla karetek we wskazanych lokalizacjach:Kraków, Rynek Podgórski 2Kraków ul. Kościuszki 49- biura Działu Transportu ul. Babińskiego 29, Mogilany, Kryspinów.
Beschreibung: Części nr 2,3,4,5 - Przedmiotem zamówienia dla części 2, 3, 4, 5 jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków oraz na terenie wokół budynków (miejsca parkingowe dla karetek we wskazanych lokalizacjach: tj. w Wieliczce oraz Krakowie ul. Kościuszki 49): załączniki 4b, załącznik 4c Projekt umowy stanowi załącznik nr 3a do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem określa załącznik nr 5a do SWZ. Szczegółowy harmonogram godzin pracy i zestawienie powierzchni przedstawia załącznik nr 6a do SWZ.
Interne Kennung: 26/SPRZ/2024 - część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Przedmiotem zamówienia dla części jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków Zabierzów ul. Kolejowa 28,Krzeszowice ul. Legionów Polskich 6,Jerzmanowice ul. Rajska 24, Skała ul. Krakowska 38.
Interne Kennung: 26/SPRZ/2024 - część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Przedmiotem zamówienia dla części jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków Zielonki, ul. Galicyjska 17a, Węgrzce ul. A-10 nr 50, Kraków os. Złotej Jesieni , Kraków ul. Wybickiego 3a + MS ZRM
Beschreibung: Części nr 2,3,4,5 - Przedmiotem zamówienia dla części 2, 3, 4, 5 jest świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach n/w budynków oraz na terenie wokół budynków (miejsca parkingowe dla karetek we wskazanych lokalizacjach: tj. w Wieliczce oraz Krakowie ul. Kościuszki 49) + MS ZRM : załączniki 4b, załącznik 4c Projekt umowy stanowi załącznik nr 3a do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem określa załącznik nr 5a do SWZ. Szczegółowy harmonogram godzin pracy i zestawienie powierzchni przedstawia załącznik nr 6a do SWZ.
Interne Kennung: 26/SPRZ/2024 - część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90914000 Parkplatzreinigung
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości i porządku, tj. wykonywanie prac porządkowych, ogrodniczych i transportowych na terenie wokół budynków Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego przy ul. św. Łazarza 14 w Krakowie o powierzchni 8.960,82 m².
Beschreibung: Część nr 6 (CPV 90914000-7 Usługi sprzątania parkingów, 77300000-3 Usługi ogrodnicze): Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości i porządku, tj. wykonywanie prac porządkowych, ogrodniczych i transportowych na terenie wokół budynków Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego przy ul. św. Łazarza 14 w Krakowie o powierzchni 8.960,82 m². Projekt umowy dla części nr 3 zamówienia stanowi załącznik nr 3b do SWZ. Plan sytuacyjny z zaznaczonym terenem stanowi załącznik nr 4c do SWZ. Zakres prac wraz z harmonogramem określa załącznik nr 5b do SWZ.
Interne Kennung: 26/SPRZ/2024 - część 6
Haupteinstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau