See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratoriumdiensten
Beschreibung: GGDrU wenst de benodigde laboratoriumdiagnostiek ten behoeve van soa en PrEP voor meerdere jaren onder te brengen bij één laboratorium. De maximale waarde van de opdracht is €4.000.000,- excl. BTW.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: GGDrU hanteert een Europees openbare procedure voor het contracteren van één partij voor de raamovereenkomst Laboratoriumdiensten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1