See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej w tym wynajmu sal konferencyjnych w celu organizacji wydarzeń krajowych i międzynarodowych w Katowicach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej w tym wynajmu sal konferencyjnych w celu organizacji wydarzeń krajowych i międzynarodowych w Katowicach. Szczegółowy zakres usług określa zał. nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.261.59.2024.BS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zgodnie z art. 359 pkt 1 pzp; przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne i inne szczególne usługi stosuje się przepisy ustawy właściwe dla 1) zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne - jeżeli wartość wyrażona w złotych jest równa lub przekracza równowartość kwoty 750 000 euro, z uwzględnieniem zmian wynikających z niniejszego rozdziału.
Zentrale Elemente des Verfahrens: usługi społeczne i inne szczególne usługi o których mowa w art. 359 pkt 1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej w tym wynajmu sal konferencyjnych w celu organizacji wydarzeń krajowych imiędzynarodowych w Katowicach.
Beschreibung: Świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej w tym wynajmu sal konferencyjnych w celu organizacji wydarzeń krajowych i międzynarodowych w Katowicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załącznik Nr 1 do SWZ pn. Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik Nr 2 do SWZ pn. Projektowane postanowienia umowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Przewiduje możliwość zorganizowania większej ilości wydarzeń, zgodnie z zakresem określonym w opisie przedmiotu zamówienia, jednak za kwotę ustaloną przez Zamawiającego nieprzekraczającą 350.000,00 zł brutto.