2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kolkenreiniging
Beschreibung: Deze opdracht betreft het reinigen en leeghalen van de kolken voor de gemeente Diemen. In totaal zijn er 8.900 kolken, waarvan er 7.500 kolken machinaal gereinigd kunnen worden en 1.400 handmatig gereinigd moeten worden, omdat hier de vrachtwagen niet bij kan. De kolken dienen 2 keer per jaar gereinigd te worden, waarvan eenmaal in het voorjaar (april/ mei) en eenmaal in het najaar (oktober/ november). De werkzaamheden die horen bij het reinigingen van de kolken zijn: - Het verwijderen van vuil zoals zand en bladeren - Het reinigen van de kolken - Het controleren en vrijhouden van de afvoer In totaal zijn er 8.900 kolken, waarvan er 7.500 kolken machinaal gereinigd kunnen worden en 1.400 handmatig gereinigd moeten worden, omdat hier de vrachtwagen niet bij kan.
Interne Kennung: DUO DM 202511 PRJ-2500189
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90641000 Reinigung von Einlaufschächten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen, 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen, 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing