See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van vers brood, verse broodproducten en verse patisserie voor een periode van maximum 4 jaar
Beschreibung: Deze opdracht is ingedeeld in percelen. De inschrijver mag een offerte indienen voor één, meerdere of alle percelen. Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne Kennung: PPP03T-8593/6376/6310.L.017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vers brood en broodproducten
Beschreibung: Vers brood en broodproducten
Interne Kennung: 6310.L.017_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812100 Konditorwaren, 15812122 Obstkuchen, 15812200 Kuchen, 15812000 Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0002
Titel: Verse patisserie
Beschreibung: Verse patisserie
Interne Kennung: 6310.L.017_2