See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego w ramach Projektu grantowego „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego w ramach Projektu grantowego „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)” - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 735314-2025
Interne Kennung: DZP.2347.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tablet z podstawowymi funkcjami niezbędnymi do kontaktowania się z pacjentem - 6 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ