2. Verfahren
Verfahren
Titel: D3 0310/II Hodějovice - Třebonín
Beschreibung: Stavba 0310/II v úseku Hodějovice - Třebonín společně se stavbou 0310/I v úseku Úsilné - Hodějovice vytvoří východní dálniční obchvat Českých Budějovic, který odkloní intenzivní tranzitní dopravu směrem do Rakouska. Stavba 0310/II zahrnuje úsek čtyřpruhové, směrově rozdělené dálnice D3 v délce 12,536 km, tři dálniční mimoúrovňové křižovatky, 21 dálničních a silničních mostů, několik přeložek silnic I., II. a III. třídy a přeložku železniční trati (České Velenice - Plzeň) se třemi železničními mosty.
Interne Kennung: 05PT-001025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233110 Bauarbeiten für Autobahnen
5. Los
Los: LOT-0001