2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa specjalistycznych urządzeń wraz z oprogramowaniem do porównywania śladów daktyloskopijnych w ilości 14 sztuk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia zakup wraz z dostarczeniem specjalistycznych urządzeń wraz z oprogramowaniem do porównywania śladów daktyloskopijnych w ilości 14 sztuk. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 109/Cut/26/DG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001