See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa paliw silnikowych do pojazdów silnikowych i maszyn roboczych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw płynnych do eksploatacji pojazdów samochodowych oraz maszyn roboczych Zamawiającego, w tym oleju napędowego (ON) oraz benzyny bezołowiowej o liczbie oktanowej nie mniejszej, niż 95 (Pb). 2. Olej napędowy powinien spełniać następujące wymagania: 1) temperatura zablokowania filtra gwarantująca niezawodną eksploatację pojazdów, a w okresie nasilenia mrozów nie mniejsza, niż -300; 2) zawartość siarki nie więcej, niż 10 mg/kg; 3) liczba cetanowa nie mniejsza, niż 50. 3. Prognozowane zużycie paliwa w okresie obowiązywania Umowy: 1) oleju napędowego ON – około 130 000 litrów; 2) benzyny bezołowiowej Pb – około 8 500 litrów. 4. Zamawiający gwarantuje zakup paliwa w ilości 50% wartości wskazanych w ust. 3 powyżej. Wykonawcy nie przysługują roszczenia z tytułu braku zamówienia ilości paliwa w zakresie wynikającym z ust. 3 powyżej. 5. Dostawa paliw polegać będzie na bezpośrednim tankowaniu paliwa do pojazdów samochodowych oraz maszyn roboczych, będących w posiadaniu Zamawiającego. 6. Przedmiot zamówienia będzie odbierany sukcesywnie, stosownie do potrzeb Zamawiającego w stacji paliw Wykonawcy zlokalizowanej na terenie Grodziska Mazowieckiego +5 km, bezgotówkowo przy wykorzystaniu kart paliwowych zabezpieczonych kodem PIN. 7. Karty zostaną wydane na numer rejestracyjny pojazdu Zamawiającego, zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ lub na nazwę Zamawiającego w przypadku tankowania na potrzeby maszyn roboczych do beczek i kanistrów. 8. Wykonawca uruchomi na kartach opcję obligującą kierowcę do podawania przy każdym tankowaniu stanu licznika kilometrów pojazdu. 9. Realizacja przedmiotu zamówienia powinna być możliwa całodobowo przez 7 dni w tygodniu. 10. Wykonawca będzie wystawiał Zamawiającemu fakturę VAT co dwa tygodnie na kwotę stanowiącą należność za pobrane paliwo. 11. Wykonawca po wystawieniu faktury, prześle na adres e-mail Zamawiającego zbiorcze zestawienie wydanego paliwa uwzględniające: 1) datę transakcji; 2) dane identyfikacyjne pojazdu lub numer karty paliwowej; 3) rodzaj, ilość i wartość netto pobranego paliwa. 12. Zamawiający zastrzega sobie możliwość żądania od Wykonawcy okazania certyfikatu jakości paliwa oraz źródła jego pochodzenia. 13. Stacja paliw winna posiadać możliwość monitorowania tankowania przez system TV przemysłowej lub system monitoringu. 14. Wykonawca zapewni pełną dokumentację każdej dostawy umożliwiającą monitoring zrealizowanych transakcji oraz stały dostęp on-line do wykonywanych transakcji przez Zamawiającego (aktualizacja maksymalnie do 24 h od ostatniej transakcji). 15. Zamawiający zastrzega sobie możliwość żądania na każdym etapie realizacji Umowy, dostarczenia przez Wykonawcę koncesji na obrót paliwami, wystawionej zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne (Dz. U. 2026 r. poz. 43). 16. Paliwa muszą spełniać wymagania jakościowe określone w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych, o normie PN-EN 228+A1:2017-06 dla benzyny bezołowiowej oraz normie PN-EN 590:2022-08 dla oleju napędowego. 17. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych oraz oświadcza, że przedmiot zamówienia jest jednolity i należy go traktować jako nierozerwalną całość. Zamawiający nie ma możliwości ekonomicznych, organizacyjnych, praktycznych ani technicznych, aby wyodrębnić wybrane części zamówienia jako działające odrębnie.
Vorherige Bekanntmachung: 214264-2026
Interne Kennung: DZP/11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zamawiający nie przewiduje prawa opcji