2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów mleczarskich i przypraw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów mleczarskich i przypraw do Szkoły Policji w Pile. Postępowanie zostało podzielone na dwie części: CZĘŚĆ NR 1 – produkty mleczarskie; CZĘŚĆ NR 2 – przyprawy. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na jedną część, lub więcej części zamówienia. Zamawiający dokona wyboru oferty najkorzystniejszej odrębnie dla każdej z części zamówienia. Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2A i 2B do SWZ. Podane ilości są wielkościami szacunkowymi i nie zobowiązują Zamawiającego do zakupu produktów w tych ilościach. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania przedmiotu zamówienia o wartości do 50% łącznego wynagrodzenia brutto. Z tytułu niezrealizowania części zamówienia Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe oraz prawne. Dostawa, rozładunek i wniesienie przedmiotu zamówienia realizowane będą na koszt Wykonawcy wkalkulowany w cenę produktów objętych umową o udzielenie zamówienia publicznego. Dostawa przedmiotu zamówienia wykonywana będzie środkami transportu Wykonawcy dopuszczonymi do przewozu żywności. Oferowane produkty muszą spełniać wymagania wymienione w obowiązujących przepisach prawa dotyczącego produkcji i obrotu żywności. Każdy produkt musi być wyprodukowany i wprowadzony do obrotu zgodnie z wymogami systemu HACCP. Projektowane postanowienia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, zostały określone w załączniku nr 3 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy. Zamówienie realizowane będzie sukcesywnie - dla wszystkich części zamówienia (1 – 2) od dnia podpisania umowy do dnia 31 grudnia 2025 r. lub do wyczerpania wcześniej kwoty łącznego wynagrodzenia brutto wynikającej z umowy. Planowany termin rozpoczęcia realizacji umowy nie wcześniej niż 1 lipca 2025 r. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Sekcji Żywnościowej Szkoły Policji w Pile, Plac Staszica 3, 64-920 Piła.
Vorherige Bekanntmachung: 280044-2025
Interne Kennung: 172/JZ-119/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: produkty mleczarskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów mleczarskich i przypraw do Szkoły Policji w Pile. CZĘŚĆ NR 1 – produkty mleczarskie; Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2A do SWZ. Podane ilości są wielkościami szacunkowymi i nie zobowiązują Zamawiającego do zakupu produktów w tych ilościach. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania przedmiotu zamówienia o wartości do 50% łącznego wynagrodzenia brutto. Z tytułu niezrealizowania części zamówienia Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe oraz prawne. Dostawa, rozładunek i wniesienie przedmiotu zamówienia realizowane będą na koszt Wykonawcy wkalkulowany w cenę produktów objętych umową o udzielenie zamówienia publicznego. Dostawa przedmiotu zamówienia wykonywana będzie środkami transportu Wykonawcy dopuszczonymi do przewozu żywności. Oferowane produkty muszą spełniać wymagania wymienione w obowiązujących przepisach prawa dotyczącego produkcji i obrotu żywności. Każdy produkt musi być wyprodukowany i wprowadzony do obrotu zgodnie z wymogami systemu HACCP. Projektowane postanowienia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, zostały określone w załączniku nr 3 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy. Zamówienie realizowane będzie sukcesywnie od dnia podpisania umowy do dnia 31 grudnia 2025 r. lub do wyczerpania wcześniej kwoty łącznego wynagrodzenia brutto wynikającej z umowy. Planowany termin rozpoczęcia realizacji umowy nie wcześniej niż 1 lipca 2025 r. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Sekcji Żywnościowej Szkoły Policji w Pile, Plac Staszica 3, 64-920 Piła.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse, 15842220 Schokoladenriegel, 15551320 Joghurt mit Geschmack, 15551310 Naturjoghurt, 15431100 Margarine, 15551500 Buttermilch, 15511210 UHT-Milch, 15511100 Pasteurisierte Milch, 15613380 Haferflocken, 15542100 Hüttenkäse, 15542200 Weichkäse, 15543100 Blauschimmelkäse, 15512000 Rahm, 15530000 Butter, 15544000 Hartkäse
Menge: 35 770 Kilogramm
Los: LOT-0002
Titel: przyprawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów mleczarskich i przypraw do Szkoły Policji w Pile. CZĘŚĆ NR 2 – przyprawy. Pełny wykaz asortymentu będącego przedmiotem dostaw oraz szacowana ilość zamawianych produktów zostały podane w Specyfikacji asortymentowo-ilościowej, która stanowi załącznik nr 2B do SWZ. Podane ilości są wielkościami szacunkowymi i nie zobowiązują Zamawiającego do zakupu produktów w tych ilościach. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania przedmiotu zamówienia o wartości do 50% łącznego wynagrodzenia brutto. Z tytułu niezrealizowania części zamówienia Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe oraz prawne. Dostawa, rozładunek i wniesienie przedmiotu zamówienia realizowane będą na koszt Wykonawcy wkalkulowany w cenę produktów objętych umową o udzielenie zamówienia publicznego. Dostawa przedmiotu zamówienia wykonywana będzie środkami transportu Wykonawcy dopuszczonymi do przewozu żywności. Oferowane produkty muszą spełniać wymagania wymienione w obowiązujących przepisach prawa dotyczącego produkcji i obrotu żywności. Każdy produkt musi być wyprodukowany i wprowadzony do obrotu zgodnie z wymogami systemu HACCP. Projektowane postanowienia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, zostały określone w załączniku nr 3 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy. Zamówienie realizowane będzie sukcesywnie - dla wszystkich części zamówienia (1 – 2) od dnia podpisania umowy do dnia 31 grudnia 2025 r. lub do wyczerpania wcześniej kwoty łącznego wynagrodzenia brutto wynikającej z umowy. Planowany termin rozpoczęcia realizacji umowy nie wcześniej niż 1 lipca 2025 r. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Sekcji Żywnościowej Szkoły Policji w Pile, Plac Staszica 3, 64-920 Piła.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
Menge: 310 Kilogramm