414462-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Schlösser – Elektroniske låsesystemer til borgere i eget hjem i Vejle Kommune
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelElektroniske låsesystemer til borgere i eget hjem i Vejle Kommune
BeschreibungUdbuddet vedrører indkøb og levering af elektroniske låsesystemer til borgere i eget hjem. Udbuddet omfatter de produkter/ydelser der fremgår af bilag 3 – tilbudsliste, herunder levering af låseenheder (cylindere), den adgangsgivende enhed, opdateringsboks, programmeringsenhed, drift af IT-systemet samt tilkald af låsesmed. Ordregiver står selv for opsætning, montering og nedtagning af låseenhederne.
Vorherige Bekanntmachung269070-2026
Interne Kennung702387
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44521100 Schlösser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44522400 Teile von Schlössern, 44521110 Türschlösser, 44521120 Elektronisches Sicherheitsschloss
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenAftalen kan forlænges i 2 x 12 måneder.