2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów ogólnego przeznaczenia dużej ładowności
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów ogólnego przeznaczenia dużej ładowności z podziałem na 2 części (zadania). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: D/66/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa samochodów ogólnego przeznaczenia dużej ładowności - zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów ogólnego przeznaczenia dużej ładowności w ilości 20 szt., w tym: zamówienie podstawowe - 5 szt. zamówienie opcjonalne - 15 szt. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Dostawa samochodów ogólnego przeznaczenia dużej ładowności - zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. 1. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość podstawową. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy. 2. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w § 2 ust. 2 załącznika nr 6 do SWZ – Wzór Umowy, w terminie 30 dni od dnia podpisania Umowy. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy. 3. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej; 4. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa samochodów ogólnego przeznaczenia dużej ładowności - zadanie nr 2
Interne Kennung: Dostawa samochodów ogólnego przeznaczenia dużej ładowności - zadanie nr 2