2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPRAVY A UDRŽOVÁNÍ STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ EOP
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s dílčím plněním na: - opravy a montážní práce při nahodilé údržbě, revizích, běžných a generálních opravách strojního zařízení týkající se zařízení pro výrobu stlačeného vzduchu, mlecí okruhy, dopravníky, zařízení odstruskování, vzduchovody, kouřovody, ohříváky vzduchu, potrubní trasy do tlaku 0,05 MPa, zařízení odsíření, zařízení pro zpracování vedlejších produktů (míchací centrum), zařízení pro odlučování a dopravu popílku, zařízení s tlakem nad 0,05 MPa (tzn. části parních a horkovodních kotlů, potrubní systémy páry, horké vody, vody a dalších médií, tlakové nádoby stabilní, ocelové konstrukce, vyhrazená tlaková zařízení jako jsou kotle a tlakové nádoby, ocelové konstrukce, armatury, točivé stroje (čerpadla, ventilátory, kompresory a další), periodické práce a drobné opravy na turbínách Škoda (resp. Doosan Škoda Power s.r.o.), Siemens, PBS Velká Bíteš, včetně ustavení a vyrovnání soustrojí na pozici, - pracovní činnosti týkající se svařování kovů a plastů vč. technologické přípravy (WPQR, WPS, tepelné zpracování), opravy transportních zařízení, dopravníků (pásových, šnekových a dalších), skládkových strojů, ocelových konstrukcí, mechanizačních prostředků, periodické kontroly technického stavu zdvihacích zařízení a vázacích prostředků, opravy zdvihacích zařízení, - zajištění lešenářských prací včetně zajištění lešenářského materiálu - zajištění pracovních plošin.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OPRAVY A UDRŽOVÁNÍ STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ EOP
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dle zadávací dokumentace.