2. Verfahren
Verfahren
Titel: Belysningsarbeten Salems kommun
Beschreibung: Denna upphandling avser Ramavtal för offentlig belysning, gatubelysning. Uppdraget avser beredskap/jour, service, underhåll, viss okulär besiktning och åtgärd, Byte av stolpe, fundament, armatur och ljuskällor samt mindre ombyggnationer.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001