414589-2026 - Wettbewerb
Bulgarien – Dienstleistungen von Architekturbüros bei Freianlagen – „Изготвяне на инвестиционни проекти за благоустрояване на терени, основни ремонти на улици, собственост на Община Ямбол и за основен ремонт на сграда за образование по шест обособени позиции“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Изготвяне на инвестиционни проекти за благоустрояване на терени, основни ремонти на улици, собственост на Община Ямбол и за основен ремонт на сграда за образование по шест обособени позиции“
Beschreibung„Изготвяне на инвестиционни проекти за благоустрояване на терени, основни ремонти на улици, собственост на Община Ямбол и за основен ремонт на сграда за образование по шест обособени позиции“
Interne Kennung584634
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71222000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Freianlagen
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Изготвяне на инвестиционен проект и упражняване на авторски надзор за обект „БЛАГОУСТРОЯВАНЕ НА Ж.К. „ХАЛЕ“, ГР. ЯМБОЛ“
Beschreibung1. УСЛОВИЯ И ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ПРОЕКТА ПО ЧАСТИ: част: „Паркоустройство и благоустройство“: Да се представи цялостна концепция за територията предмет на проектиране, като в нея се ремонтират и при нужда се обособят нови: • автомобилни подходи и зони за паркиране; • пешеходни комуникации осигуряващи бърз и удобен достъп между отделните елементи на пространството; • зони за отдих; • зелени зони с растителна композиция, която да бъде с подчертано декоративни качества. С проектът по част „Паркоустройство и благоустройство“ следва да се дадат решения за вида на пешеходните настилки в обхвата на разработката, екстериорното обзавеждане и необходимото оборудване. Основна цел на проекта е създаването на завършена среда, притежаваща високи естетически и функционални качества. Част „Архитектурна“: Настоящият проект следва да отчете съществуващото състояние на обекта и неговата среда като предложи проектни решения за основен ремонт и обновяване. Да се осигури пълноценен обществен достъп чрез изграждане, реконструкция, рехабилитация на настилките, в съответствие с действащата нормативна уредба. Проектантът, след необходимото проучване и запознаване с геодезическото заснемане, както и предложенията от живущите в квартала, да представи проект за благоустрояване, съдържащ следното: • Да се посочат елементи на дизайн и обзавеждане на градската среда, създаващи условия за релаксация и положително въздействие върху хората. Всички елементи да са естетически издържани. Всички решения да са съобразени с действащия план за квартала, а където се налага да се предложи изменение на плана; • Да се посочат всички алеи, бордюри, зелени площи и пешеходни пространства. При наличие на стъпала да се посочи алтернативен достъпен маршрут с наклони и рампи; • При пешеходните пространства да се устроят достъпни места за сядане (пейки и/или беседка), солидно закрепени, със седалки на височина 50 см., с облегалка и странични ограничители. До всяка пейка да се предвиди място за инвалидна количка; • Да се предвиди изграждане на детска площадка, оградена с ограда и обзаведена със съоръжения за игри, отговаряща на изискванията в Наредба № 1/12.01.2009г., за условията и реда за устройството и безопасност на площадките за игра, както и фитнес на открито; • При възможност, да се предвиди монтиране на фонтанка /и за питейна вода; • Да се осигурят достъпни места за паркиране; • При пешеходни пространства, за хора с увредено зрение, да се предвиди изграждане на тактилни ивици,; • При необходимост върху тротоарите да се предвиди монтаж на стоманени антипаркинг колчета; • Площите от асфалтова настилка, нарушени при демонтаж на стари бордюри, да се възстановяват с плътна асфалтова смес; • Коригиране /повдигане или сваляне/ на решетки и шахти при настилки от плочи; • При необходимост пренареждане на съществуваща тротоарна настилка; • Да се изберат лесни за почистване и поддръжка настилки, притежаващи необходимата здравина, мразоустойчивост и декоративни качества; • Да се приложи Обяснителна записка с пълно описание на елементите и обособените зони; • Да се посочат детайли; • Изготвяне изменение на ПУП-ПР при необходимост; Част: „Строителни конструкции” Проектантът в тази част, на база разработения проект по части, да изготви проект съдържащ следното: • Изпълнението на конструкциите на елементите на обзавеждането, като подпорни стени, стъпала, плочи на шахти, рампи, фундаменти под електро стълбове и др., да е по традиционния монолитен начин на строителство; • Да се приложат статически изчисления. При ползване на програмен продукт да се запише с коя програма са оразмерени; • Да се приложи обяснителна записка; • Чертежите да са придружени със спецификация на армировката; При проектирането да се осигури надеждността (носимоспособност, експлоатационна годност и дълготрайност) на конструкциите на предложените елементи и на земната основа при експлоатационни и сеизмични въздействия, пожарна безопасност, осигуряване на достъпна среда и безопасно ползване на строежа. Конструктивната част и приложените статически изчисления да бъдат заверени от правоспособен проектант, технически контрол. Да бъде приложено и Удостоверение за правоспособност на техническия контрол. част „Пътна“: Техническият проект по част пътна да бъде съобразен с изискванията на Наредба №02-20-02 от 20.12.2017 г. за Планиране и проектиране на комуникационно-транспортната система на урбанизираните територии за съответния клас улици. Техническият проект по част пътна да бъде съобразен с действащия регулационен план и предвижданията в него. При необходимост от съществени промени спрямо съществуващото положение на улицата (засягане на съществуващи ситуационни дадености) при прилагането на уличната регулация, следва да се извърши предварително съгласуване с Възложителя. С проектното решение оптимално да се използва пространството за обособяване на удобни автомобилни комуникации и зони за паркиране. Да се даде съвременно решение за вида на настилките, което да е съобразено с техните експлоатация и натоварване. Да се представят необходимите детайли за обвързване на съществуващите и нови пътни настилки в проектния обхват. Да се предвидят нови тротоарни настилки. Проектът да се съобрази с прилежащите на улицата кръстовища, отводнителни канали и инженерна инфраструктура като се осигури безопасен за пешеходното движение достъп и достъпна среда. Да се предвидят джобове за всички контейнери за смет, като точните им местоположения и размери да се съгласуват с Възложителя. Част „Организация и безопасност на движението“: Техническият проект по част организация и безопасност на движението да бъде съобразен с изискванията на Наредба № 2 от 17 януари 2001 г. за сигнализация на пътищата с пътна маркировка, Наредба № РД-02-21-1 от 23 ноември 2023 г. за сигнализация на пътищата с пътни знаци и Законът за движение по пътищата. Продължава в раздел Допълнителна информация
Interne Kennung584637
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
LosLOT-0002
Titel„Изготвяне на инвестиционен проект и упражняване на авторски надзор за обект „Благоустрояване на ж.к. „Райна княгиня“, гр. Ямбол“
BeschreibungУсловия и изисквания към проекта: 1 Част: „Паркоустройство и благоустройство“: Да се представи цялостна концепция за територията предмет на проектиране, като в нея се ремонтират и при нужда се обособят нови:автомобилни подходи и зони за паркиране;пешеходни комуникации осигуряващи бърз и удобен достъп между отделните елементи на пространството;зони за отдих;зелени зони с растителна композиция, която да бъде с подчертано декоративни качества. С проекта по част Паркоустройство и благоустройство трябва да се дадат решения за вида на пешеходните настилки в обхвата на разработката, екстериорното обзавеждане и необходимото оборудване. 2 Част „Архитектурна“: Проектантът, след необходимото проучване и запознаване с геодезическото заснемане, както и предложенията от живущите в квартала, да представи проект за благоустрояване, съдържащ следното: • Да се посочат елементи на дизайн и обзавеждане на градската среда, създаващи условия за релаксация и положително въздействие върху хората. Всички елементи да са естетически издържани. Всички решения да са съобразени с действащия план за квартала, а където се налага да се предложи изменение на плана; • Да се посочат всички алеи, бордюри, зелени площи и пешеходни пространства. При наличие на стъпала да се посочи алтернативен достъпен маршрут с наклони и рампи; • При пешеходните пространства да се устроят достъпни места за сядане (пейки и/или беседка), солидно закрепени, със седалки на височина 50 см., с облегалка и странични ограничители. До всяка пейка да се предвиди място за инвалидна количка; • Да се предвиди изграждане на детска площадка, оградена с ограда и обзаведена със съоръжения за игри, отговаряща на изискванията в Наредба № 1/12.01.2009г., за условията и реда за устройството и безопасност на площадките за игра, както и фитнес на открито; • При възможност, да се предвиди монтиране на фонтанка /и за питейна вода; • Да се осигурят достъпни места за паркиране; • При пешеходни пространства, за хора с увредено зрение, да се предвиди изграждане на тактилни ивици,; • При необходимост върху тротоарите да се предвиди монтаж на стоманени антипаркинг колчета; • Площите от асфалтова настилка, нарушени при демонтаж на стари бордюри, да се възстановяват с плътна асфалтова смес; • Коригиране /повдигане или сваляне/ на решетки и шахти при настилки от плочи; • При необходимост пренареждане на съществуваща тротоарна настилка; • Да се изберат лесни за почистване и поддръжка настилки, притежаващи необходимата здравина, мразоустойчивост и декоративни качества; • Да се приложи Обяснителна записка с пълно описание на елементите и обособените зони; • Да се посочат детайли; • Изготвяне изменение на ПУП-ПР при необходимост; 3 Част: „Строителни конструкции” Проектантът в тази част, на база разработения проект по части, да изготви проект съдържащ следното: • Изпълнението на конструкциите на елементите на обзавеждането, като подпорни стени, стъпала, плочи на шахти, рампи, фундаменти под електро стълбове и др., да е по традиционния монолитен начин на строителство; • Да се приложат статически изчисления. При ползване на програмен продукт да се запише с коя програма са оразмерени; • Да се приложи обяснителна записка; • Чертежите да са придружени със спецификация на армировката; При проектирането да се осигури надеждността (носимоспособност, експлоатационна годност и дълготрайност) на конструкциите на предложените елементи и на земната основа при експлоатационни и сеизмични въздействия, пожарна безопасност, осигуряване на достъпна среда и безопасно ползване на строежа. Конструктивната част и приложените статически изчисления да бъдат заверени от правоспособен проектант, технически контрол. Да бъде приложено и Удостоверение за правоспособност на техническия контрол. 4 Част Пътна: Проектът да осигури съответствие на проектните решения /разработки/ с изискванията на чл.169 от ЗУТ. Съдържанието на техническия проект да отговаря на изискванията на Наредба №4 от 21.05.2001 г. за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти, Наредба № РД-02-20-2 от 26.01.2021г. за определяне на изискванията за достъпност и универсален дизайн на елементите на достъпната среда в урбанизираната територия и на сградите и съоръженията и Наредба № РД-02-20-2 от 20 декември 2017 г. за планиране и проектиране на комуникационно-транспортната система на урбанизираните територии. Проектантът има за цел да проучи трасето на улиците и междублоковото пространство на блокове 18 и 19 в квартала - предмет на проектирането, което да е съобразено с кадастрални планове на гр. Ямбол и да извърши оглед на място. Изпълнителят следва да изготви проекти във фаза „техническа“ които да дават окончателно функционално решение, като представи детайли и количествени сметки за отделните компоненти на инвестиционното намерение. С техническият проект се изясняват конкретните проектни решения до степен, осигуряваща възможност за цялостно изпълнение на предвидените видове СМР и се осигурява съответствието на проектните решения с изискванията към строежите по чл. 169 от ЗУТ. Техническия проект по част пътна да бъде съобразен с действащия регулационен план и предвижданията в него. При необходимост от съществени промени спрямо съществуващото положение на улиците (засягане на съществуващи ситуационни дадености) при прилагането на уличната регулация, следва да се извърши предварително съгласуване с Възложителя. Продължава в раздел допълнителна информация
Interne Kennung584882
LosLOT-0003
Titel„Изготвяне на инвестиционен проект и упражняване на авторски надзор за обект „Модернизация на ОУ „Любен Каравелов, гр. Ямбол – Етапно строителство“
Beschreibung„Изготвяне на инвестиционен проект и упражняване на авторски надзор за обект „Модернизация на ОУ „Любен Каравелов, гр. Ямбол – Етапно строителство“ ПЪРВИ ЕТАП –ПРОЕКТИРАНЕ НА ОСНОВЕН РЕМОНТ НА ФИЗКУЛТУРЕН САЛОН Проектът трябва да съдържа следните части: ЧАСТ АРХИТЕКТУРНА ЧАСТ КОНСТРУКТИВНА ЧАСТ ВОДОСНАБДЯВАНЕ и КАНАЛИЗАЦИЯ ЧАСТ ЕЛЕКТРИЧЕСКА (Електроснабдяване, Електрообзавеждане и Електрически инсталации) ЧАСТ ОТОПЛЕНИЕ, ВЕНТИЛАЦИЯ И КЛИМАТИЗАЦИЯ ЧАСТ ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ ЧАСТ ГЕОДЕЗИЧЕСКА (Трасировъчен план и вертикална планировка) – при необходимост ЧАСТ ПОЖАРНА БЕЗОПАСНОСТ ЧАСТ ПЛАН ЗА БЕЗОПАСНОСТ И ЗДРАВЕ ЧАСТ ПЛАН ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА СТРОИТЕЛНИТЕ ОТПАДЪЦИ ЧАСТ ПРОЕКТНО – СМЕТНА ДОКУМЕНТАЦИЯ ВТОРИ ЕТАП –ПРОЕКТИРАНЕ НА ОСНОВЕН РЕМОНТ НА СГРДАДА И ДВОРНО ПРОСТРАНСТВО Проектът трябва да съдържа следните части: ЧАСТ АРХИТЕКТУРНА ЧАСТ КОНСТРУКТИВНА ЧАСТ ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЧАСТ ЕЛЕКТРИЧЕСКА (Електроснабдяване, Електрообзавеждане и Електрически инсталации) ЧАСТ ОТОПЛЕНИЕ, ВЕНТИЛАЦИЯ И КЛИМАТИЗАЦИЯ ЧАСТ ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ ЧАСТ ПАРКОУСТРОЙСТВО И БЛАГОУСТРОЙСТВО ЧАСТ ГЕОДЕЗИЧЕСКА (Трасировъчен план и вертикална планировка) ЧАСТ ПОЖАРНА БЕЗОПАСНОСТ ЧАСТ ПЛАН ЗА БЕЗОПАСНОСТ И ЗДРАВЕ ЧАСТ ПЛАН ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА СТРОИТЕЛНИТЕ ОТПАДЪЦИ ЧАСТ ПРОЕКТНО – СМЕТНА ДОКУМЕНТАЦИЯ АВТОРСКИ НАДЗОР В етапа на изпълнение на строително - монтажните работи проектантите - автори на проектната документация по части или уплъномощени от тях правоспособни физически лица, следва да изпълняват авторски надзор съгласно ЗУТ, подзаконовите нормативни актове по прилагането му и договорните условия. С осъществяването на надзор от проектантите - автори на отделни части на работния проект, се гарантира точното изпълнение на проекта и спазването на приложимите правила и нормативи. Авторският надзор по всички части на инвестиционния проект е задължителен. Предписанията на проектантите, свързани с авторското им право, за точното спазване на изработената от тях част на инвестиционен проект се вписват в заповедната книга и са задължителни за останалите участници в строителството. В изпълнение на задълженията си проектантите има право на свободен достъп до строежа, строителните книжа, заповедната книга и актовете и протоколите, съставени по време на строителството. Изпълнителят е длъжен да осигури на проектантите свободен достъп до строежа за упражняване на авторски надзор. Авторският надзор трябва да бъде упражняван във всички случаи, когато присъствието на проектант на обекта е наложително, относно:  установяване на точно изпълнение на проекта;  съставяне и подписване на изискуемите актове и протоколи по време на строителството, регламентирани в Наредба № 3 за съставяне на актове и протоколи по време на строителството;  изработване и съгласуване на промени в проектната документация при необходимост по искане на Възложителя и/или по предложение на строителния надзор. Авторският надзор трябва да бъде упражняван и във всички случаи, когато Възожителят писмено изиска това. След фактическото завършване на строежа лицата, упражнили авторски надзор, заверяват екзекутивна документация, отразяваща несъществените отклонения от съгласуваните проекти, изготвена от Изпълнителя. Проектантите носят отговорност за всички свои действия при упражняване на авторския надзор по време на строителството.
Interne Kennung584892
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
LosLOT-0004
Titel„Изготвяне на инвестиционен проект и упражняване на авторски надзор за обект „Основен ремонт на второстепенната улична мрежа на гр. Ямбол - кв. Индустриален“ - Етапно строителство Етап I – „Основен ремонт на ул. "Сокол"
BeschreibungI. Условия и изисквания към проекта I.1 Част Геодезия: Геодезическото заснемане да се извърши от трайно стабилизиран опорен полигон /координатна система БГС 2005/, пълни координати, височинна система - Балтийска. Изборът на точките на опорния полигон да се извърши на подходящо защитено място в извън обхвата на проекта, извън платното за движение, върху съоръжения и други неподвижни обекти, с оглед запазването му при строителството и бъдещата експлоатация. Да се определи и използва основен/изходен нивелачен репер за проекта като се използват налични държавни или общински нивелачни репери като изходно ниво за изравнение с геометрична нивелация. Всяка точка на опорния полигон да се реперира към три ситуационни дадености, за което да се изработи реперен карнет. Всички геодезически работи трябва да отговарят на изискванията на „Инструкция за създаване и поддържане на геодезически мрежи с местно значение“, издание на ГУГКК от 1986 год. Допустимите стойности на средните квадратни грешки в положението на точките от геодезическия полигон, след изравнението не трябва да надвишават +/-0.07 м. При нивелачните ходове получената несвръзка между даденото и измереното превишение не трябва да надвишава стойността, изчислена по формулата: fn =± 10 √ s [мм], където “s” е дължината на нивелачния ход в километри. Геодезическата снимка да обхваща всички пътни и тротоарни настилки, съществуваща хоризонтална маркировка и вертикална сигнализация, ръб настилка и бордюрни линии, спирки на масовия градски обществен транспорт, ситуационни дадености и инженерни мрежи – стълбища, рампи, стълбове на улично осветление, ревизионни и дъждоприемни шахти, спирателни кранове, ел. табла, парапети, дървета, храсти, зелени площи, преместваеми обекти и др. Всички съществуващи кръстовища и подходи към имоти (гаражни рампи) се заснемат в необходимия обхват за изпълнение на нивелетно привързване, предвид голямата денивелация в някои участъци. Техническият проект се разработва върху комбинирана скица от регулационните планове, кадастрална карта и геодезическа снимка. Изработва се подробен трасировъчен план в координатна система БГС 2005 и координатен регистър на подробните точки съгласно проектните решения по всички части. Вертикалната планировка да бъде съобразена с всички прилежащи вход-изходи на съществуващите сгради и автомобилни подходи към тях, както и със съществуващото положение на прилежащата улична мрежа. Към част геодезия се представя сборен план с нанесени всички съществуващи и проектни подземни инженерни мрежи и съоръжения – съществуващи, за реконструкция и нови. Ако проектното решение налага да се променят имоти в КК и да се променя уличната регулация, да се уведоми Възложителя за предварително етапно одобрение на геометричното решение и предприемане на съответните стъпки по процедиране на промените. I.2 Част Пътна: Техническият проект по част пътна да бъде съобразен с изискванията на Наредба №02-20-02 от 20.12.2017 г. за Планиране и проектиране на комуникационно-транспортната система на урбанизираните територии за съответния клас улици – V-ти клас от второстепенната улична мрежа на гр. Ямбол. Техническият проект по част пътна да бъде съобразен с действащия регулационен план и предвижданията в него. При необходимост от съществени промени спрямо съществуващото положение на улицата (засягане на съществуващи ситуационни дадености) при прилагането на уличната регулация, следва да се извърши предварително съгласуване с Възложителя. Проектното решение за основен ремонт на ул. „Сокол“ да предвиди рехабилитация или пълна реконструкция на съществуващата пътна настилка, като се извършат необходимите обследвания за съществуващото ѝ състояние. Пътната настилка да съответства на категория на движението „средно“ за което да се представи оразмеряване на усилващите пластове или цяла пътна конструкция по утвърдена методика. В проекта да се представят необходимите детайли за обвързване на съществуващите и нови пътни настилки в проектния обхват. Там където настилката и бордюрите са в добро експлоатационно състояние се запазват. Новите тротоарни настилки да се изпълнят от вибропресовани павета с дебелина 6см. Да се предвидят джобове за всички контейнери за смет, като точните им местоположения и размери да се съгласуват с Възложителя. Отводняването на улицата предмет на основния ремонт да е повърхностно и при необходимост да се предвиди изграждането на нови дъждоприемни шахти и/или линейни отводнители. Проектът по част пътна да отговаря на изискванията на Наредба № РД-02-20-2 от 26.01.2021 г. за определяне на изискванията за достъпност и универсален дизайн на елементите на достъпната среда в урбанизираната територия и на сградите и съоръженията по отношение на пешеходното движение. I.3 Част Организация и безопасност на движението: Техническият проект по част организация и безопасност на движението да бъде съобразен с изискванията на Наредба № 2 от 17 януари 2001 г. за сигнализация на пътищата с пътна маркировка, Наредба № РД-02-21-1 от 23 ноември 2023 г. за сигнализация на пътищата с пътни знаци и Законът за движение по пътищата. Хоризонталната маркировка и вертикална сигнализация да осигуряват безопасността на пешеходното движение. Да се организира движението по ул. „Сокол“ в съответствие с класа на пътя, като се предвидят пътни знаци и маркировка. I.4 Част Временна организация и безопасност на движението: Продължава в раздел "Допълнителна информация"
Interne Kennung584898
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
414589-2026 - Διαγωνισμός
Βουλγαρία – Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για εξωτερικούς χώρους – „Изготвяне на инвестиционни проекти за благоустрояване на терени, основни ремонти на улици, собственост на Община Ямбол и за основен ремонт на сграда за образование по шест обособени позиции“
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό584634
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71222000 Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για εξωτερικούς χώρους
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό584637
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71240000 Υπηρεσίες αρχιτέκτονα, μηχανικού και τεχνικού γραφείου, 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό584882
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό584892
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71221000 Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό584898
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών
414589-2026 - Competition
Bulgaria – Architectural services for outdoor areas – „Изготвяне на инвестиционни проекти за благоустрояване на терени, основни ремонти на улици, собственост на Община Ямбол и за основен ремонт на сграда за образование по шест обособени позиции“
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier584634
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71222000 Architectural services for outdoor areas
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier584637
Additional classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services, 71320000 Engineering design services
LotLOT-0002
Internal identifier584882
LotLOT-0003
Internal identifier584892
Main classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings
LotLOT-0004
Internal identifier584898
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
414589-2026 - Mise en concurrence
Bulgarie – Services d'architecte pour la conception d'ouvrages extérieurs – „Изготвяне на инвестиционни проекти за благоустрояване на терени, основни ремонти на улици, собственост на Община Ямбол и за основен ремонт на сграда за образование по шест обособени позиции“
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne584634
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 71222000 Services d'architecte pour la conception d'ouvrages extérieurs
Identifiant interne584637
Nomenclature complémentaire (cpv): 71240000 Services d'architecture, d'ingénierie et de planification, 71320000 Services de conception technique
Identifiant interne584882
Identifiant interne584892
Nomenclature principale (cpv): 71221000 Services d'architecte pour les bâtiments
Identifiant interne584898
Nomenclature principale (cpv): 71320000 Services de conception technique
414589-2026 - Gara
Bulgaria – Servizi di progettazione di impianti all'aperto – „Изготвяне на инвестиционни проекти за благоустрояване на терени, основни ремонти на улици, собственост на Община Ямбол и за основен ремонт на сграда за образование по шест обособени позиции“
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno584634
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 71222000 Servizi di progettazione di impianti all'aperto
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno584637
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71240000 Servizi architettonici, di ingegneria e pianificazione, 71320000 Servizi di ideazione tecnica
LottoLOT-0002
Identificativo interno584882
LottoLOT-0003
Identificativo interno584892
Classificazione principale (cpv): 71221000 Servizi di progettazione di edifici
LottoLOT-0004
Identificativo interno584898
Classificazione principale (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica
414589-2026 - Procedura konkurencyjna
Bułgaria – Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni – „Изготвяне на инвестиционни проекти за благоустрояване на терени, основни ремонти на улици, собственост на Община Ямбол и за основен ремонт на сграда за образование по шест обособени позиции“
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
Wewnętrzny identyfikator584634
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71222000 Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator584637
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71240000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator584882
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator584892
Główna klasyfikacja (cpv): 71221000 Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator584898
Główna klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania